19.01.2024

Lego Minecraft - klocki lego dla każdego chłopca

 Zapraszam na kolejny zestaw klocków Lego.Układanie klocków lego to zabawa, która chyba nigdy nam się nie znudzi. Mnogość zestawów i ich różnorodności sprawia, że regularnie sięgamy po nowe pudełeczko, za każdym razem odnajdując w klockach coś nowego. Niezmiennie jednak zawsze jest to czysta przyjemność i niesamowity spokój przy tworzeniu kolejnych konstrukcji. 

Serią klocków, której wierny jest mój syn, jest Lego Minecraft. Najnowszym jego zestawem, który dołączył do jego kolekcji, jest Dom w grzybie

Lego Minecraft

Lego Minecraft

Lego Minecraft

Lego Minecraft

Lego Minecraft Dom w grzybie to wszechstronny zestaw nawiązujący do świata tej niezwykle popularnej gry, dający dzieciom całe mnóstwo okazji do rozwoju kluczowych umiejętności podczas zabawy i układania. Zestawem tym można bawić się nie tylko podczas jego budowania, ale także i po stworzeniu konstrukcji. Domek ma podnoszony dach i ściany, dzięki czemu dostanie się do środka i skorzystanie np. ze stołu rzemieślniczego nie jest żadnym problemem. Natomiast na zewnątrz Alex może wydoić grzybową krowę i zebrać zupę do miski. Trzeba być cały czas czujnym i przygotowanym na to, że nagle nie wiadomo skąd może nadjechać pajęczy jeździec! W obliczu takiego zagrożenia są tylko dwa wyjścia: można ukryć się w domu lub złapać za siekierę i strącić mu z głowy hełm, który ochrania go przed słońcem. 
Zabawa tym zestawem może trwać bez końca!

Zestaw Dom w grzybie ma 272 elementów. Złożony model ma ok. 10 cm wysokości, 13 cm szerokości i 15 cm głębokości, a scenę z drzewem i skrzynią można przebudowywać na rozmaite sposoby. Wszystko można także łączyć z innymi zestawami z serii, co daje nieskończoność opcji zabawy. Nie trzeba chyba wspominać, iż wszystkie pojedyncze elementy są niezwykle dokładnie i starannie wykonane. Klocki idealnie do siebie pasują i można je za każdym razem bez problemu połączyć i rozdzielić. 

Klocki te dedykowane są dzieciom od 8. roku życia, ale również starsze osoby odnajdą przy zabawie z nimi mnóstwo frajdy!


Budowanie zestawu Dom w grzybie sprawiło zarówno mojemu synowi, jak i mi, dużo beztroskiej radości - i coś czuję, że zestaw ten nie będzie naszym ostatnim zestawem klocków Lego ;-) 

3 komentarze:

  1. Dla fanów to super zestaw. Mój synek uwielbia tą grę

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba nie znam chłopca który by przeszedł obojętnie obok Minecraft

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten zestaw Dom w grzybie wydaje się być niesamowicie kreatywny. Dzięki za szczegółowy opis, teraz wiem, co wybrać na prezent dla mojego bratanka.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!