12.02.2024

Klocki Lego - zabawa dla całej rodziny

 Świetny zestaw klocków Lego dla całej rodziny!




Klocki Lego z serii LEGO Creator to klocki, które wyjątkowo lubimy. Ich niesamowita różnorodność, a także piękne dzieła, które możemy stworzyć z jednego pudełeczka, wprawiają nas w niezmienny zachwyt!

Cudowne jest to, że wciąż powstają nowe modele z tej serii i kilka nowości pojawiło się już w tym roku.



Lego Creator - zabawkowa konewka





LEGO Creator Kwiaty w konewce to zestaw, dzięki któremu stworzyć możemy niebanalną dekorację w swoim domu. Trzy kolorowe modele inspirowane przyrodą to: żółta konewka z uchwytem i dziobkiem mająca wewnątrz trzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzema motylami na przezroczystych elementach stwarzającymi wrażenie, iż latają w powietrzu, żółty kalosz wypełniony trzema kwiatami z ruchomymi płatkami lub też dwa śliczne, urocze, żółte ptaszki na kwiecistej żerdce. 

To od nas zależy, na jaką figurę się zdecydujemy i którą w danym momencie będziemy chcieli stworzyć i udekorować nią domową półkę. Klocki te są przyjemnie kreatywne z interaktywnymi funkcjami sprawiającymi, iż zabawa nimi jest czystą przyjemnością!

Trudno się zdecydować, która już gotowa budowla prezentuje się najładniej - każda z nich ma w sobie to coś, co sprawia, że najchętniej zachowałoby się zbudowane wszystkie trzy, co niestety jest niemożliwe ;-)


Zestaw LEGO Creator Kwiaty w konewce posiada 420 elementów. Zbudowana, już gotowa konewka ma 13 cm wysokości, 12 cm szerokości i 15 cm głębokości. Klocki te dedykowane są dziewczynkom i chłopcom od 8. roku życia, a także stanowić mogą idealną propozycję prezentową dla każdego miłośnika kwiatów, przyrody oraz drobnych, niebanalnych dekoracji. 





3 komentarze:

  1. Super.zestawy. U mnie LEGO się nie utrzymują 🙈 ciągle synek je gubi

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj ja nie mam cierpliwości do niektórych zestawów. Podziwiam ludzi którzy składają te mega wielkie zestawy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Klocki lego zawsze kojarzyłem z budowaniem pojazdów czy budowli, ale te też są super.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!