20.04.2021

Odświeżamy dom na wiosnę

Wraz z nadejściem wiosny często myślimy o wprowadzeniu drobnych zmian w swoim domu.
Zmiana pory roku to nierzadko chęć dokonania zmiany również w swoim domu. Metamorfoza ta wcale nie musi być duża, aby dom nabrał świeżości i przyjemnego, nowego wyglądu. Jedną z najszybszych i najprostszych metod, która pozwala uzyskać ładny i często spektakularny efekt, jest ozdobienie ścian nowymi obrazami bądź też plakatami. Plakaty i obrazy już od dłuższego czasu cieszą się sporą popularnością - i nic w tym dziwnego. Nie tylko prezentują się one nadzwyczaj okazale, ale i wybór ich jest wprost ogromny. Ja po raz kolejny zdecydowałam się na wybór ozdób na ścianę z oferty Poster Store Wszystkie dekoracje na ścianę drukowane są na wysokiej jakości papierze premium produkowanym w zrównoważony sposób. Papier posiada certyfikaty FSC i PEFC, które gwarantują nam to, iż drzewa uprawiane są w sposób przyjazny dla środowiska i korzystny społecznie. W Poster Store znajdziemy ramki i grafiki w przeróżnym stylu, które możemy dobrać zgodnie ze swoim gustem i upodobaniem. Zatem jest to nie tylko niezwykle popularny styl skandynawski, ale i architektura, fotografia, vintage, mapy & miasta, topografia & cytaty i wiele innych. Te ozdoby na ścianę są nie tylko piękne, ale i niedrogie, a dodatkowym plusem jest to, że w każdy wtorek pojawiają się nowości - wybór zatem nieustannie rośnie! Nastawmy się na to, że aby przejrzeć całą ofertę będziemy potrzebować kilku godzin - gotowe inspiracje prezentowane przez Poster Store są naprawdę imponujące, jest czym się zainspirować i stworzyć własną, piękną galerię ścienną dopasowaną do naszego domu. 

Co sądzicie o takich ściennych dekoracjach? Lubicie ozdabiać swoje wnętrza różnymi plakatami i obrazami? Ja po metamorfozie sypialni postawiłam na delikatną metamorfozę w korytarzu i salonie - ściany zostały odświeżone i udekorowane obrazami w srebrnych ramkach. Całość zyskała na przyjemnej świeżości i czystości ;-) 


Na koniec mam dla Was niespodziankę:

Wpisując kod: 35wielopokoleniowo otrzymujecie 35% rabatu na plakaty Poster Store (z wyjątkiem kategorii Selection) 

Koważny jest do 20.05.2021 :-) 


5 komentarzy:

 1. Jestem fanką przyrody i takie plakaty chętnie bym widziała u mnie w domu

  OdpowiedzUsuń
 2. Te plakaty są przepiękne - zarówno zwierzęta,jak i nadmorskie widoczki! Widzę nawet kilka,które pasowałyby do naszych wnętrz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecudowne plakaty wybrałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie odświeżenie mieszkania raz na parę lat jest dobrą rzeczą, a dużo to nie kosztuje

  OdpowiedzUsuń
 5. Plakaty świetne. Sama muszę zamówic sobie jakieś nowe plakaty do wnętrza, szczególnie, ze mam kilka ścian, na których koniecznie przydałoby się coś nowego powiesić. Podobaja mi się szczególnie motywy natury, jak tutaj.

  Zastanawiam się również nad przemalowaniem ściany w salonie. Obecnie mam ściany w kolorze białym, ale czegoś mi brakuje. Marzą mi się kolory ziemi :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!