26.03.2019

Cztery interesujące propozycje Edipresse Książki

Zapraszam na cztery ciekawe propozycje Wydawnictwa Edipresse Książki. 


Nie brakuje tu propozycji dla miłośników podróży, dla kobiet dbających o siebie, ale nie do końca wierzących we własne piękno, dla osób, które chętnie znajdą optymizm w szarej codzienności i dla małych czarodziejów w kuchni.
Pierwsza propozycja, książka Doroty Wellman "I Ty możesz być modelką!", to 100 stylizacji dla każdej figury i bezcenne rady profesjonalnej makijażystki, z których teraz skorzystać może każda kobieta. Dorota w swojej książce chce nam przekazać, że nie musimy mieć idealnej figury, aby wybrać strój i dodatki do niego, które sprawią, że będziemy wyglądać bardzo atrakcyjnie. Poradnik wzbogacony jest o mnóstwo zdjęć świetnie obrazujących przekazywaną treść. Książkę przegląda się ze sporym zainteresowaniem i myślę, że można pokusić się o zdanie, że powinna znaleźć się w biblioteczce każdej kobiety - bez wątpienia każda z nas znajdzie w niej coś dla siebie.

Kolejna książka to "7 dni w siódmym niebie" Żanety Auler. Mając wyjątkowy sentyment do Nowego Jorku ciekawa byłam opinii autorki i jej opisów tego miasta. W książce przeczytamy jednak nie tylko o Big Apple, ale również o Los Angeles, Las Vegas i niejednym parku narodowym w Stanach Zjednoczonych. Pozycja ta pełna jest ciekawostek dotyczących tego kraju. Traktuje nie tylko o znanych każdemu miejscach, zawiera bowiem także różnorodne informacje o diecie Amerykanów, ich kulturze, mentalności, stylu życia. Obowiązkowa lektura dla osób planujących wyjazd do USA i wszystkich tych, którzy nieco lepiej chcą poznać  Amerykę i Amerykanów.
Jeśli szukacie książki z przepisami potraw, które nie tylko ładnie wyglądają, ale i świetnie smakują, a co najważniejsze - są prawdziwie domowe, nie mogliście lepiej trafić ;-) Przepisy Joli "Od śniadania do kolacji" to pozycja pełna kuchennych inspiracji. Znajdziemy w niej nieskomplikowane propozycje na śniadanie, obiad i kolację, tworzące tygodniowe menu dla całej rodziny, które  dodatkowo dostosowane są do pory roku. Ciekawym dodatkiem jest lista zakupów, którą znajdziemy na końcu książki. Teraz nic już nie będzie stoi na przeszkodzie, aby gotować prosto, ale jednocześnie smacznie ;-) 
"Optymizm mimo wszystko" Agaty Komorowskiej to solidna dawka optymizmu na każdą kieszeń. Książka napisana jest wyjątkowo przyjemnym i przystępnym językiem. Jej lektura otwiera oczy na wiele spraw, a przede wszystkim wydobywa z nas optymizm i umiejętność dostrzegania pozytywów nawet w trudnych sytuacjach. Jak dostrzegać światło w ciemności? Jak nauczyć się wdzięczności, kiedy nie ma za co dziękować? Jak widzieć dobro zawsze i wszędzie? W książce znajdziemy odpowiedź na niejedno takie pytanie!
Czy zainteresowała Was któraś z tych książek?


7 komentarzy:

 1. Jakoś nie mam przekonania do tego wydawnictwa. Pozycje są średniej jakości merytorycznej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zostałam zachęcona by kupić tę książkę o optymizmie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Przepisy Joli", to coś dla mnie. Kocham gotować dla mojej rodziny, a tę Panią uwielbiam. Śledzę jej fanpage oraz filmiki na YT, ma wspaniałe przepisy na proste i smaczne dania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta ksiażka z przepisami mogłaby mi się przydac :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 7 dni w 7 niebie - to coś dla mnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Panią Jolę uwielbiam i jej przepisy dlatego jej książka to u mnie takie "must have" ;)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!