13.11.2019

Najlepsze gry planszowe pod choinkę!

... i zacznę od razu od tego, że jeśli gry te, czy też inne gry z oferty Egmont, wpadną Wam w oko, od teraz możecie je zakupić z rewelacyjnym rabatem wynoszącym aż 40% !

planszówki egmont


Gry planszowe Wydawnictwa Egmont są nam doskonale znane już od dłuższego czasu. Z prawdziwą przyjemnością gramy w nie zarówno my, dorośli, jak i grają w nie nasze dzieci. Dziś pragnę przedstawić Wam 5 świetnych gier planszowych z tego wydawnictwa i jak wspomniałam na początku, podzielić się z Wami rabatem wynoszącym aż 40 % na zakup dowolnej gry ze strony Egmont. Szczegóły o rabacie podam na końcu - najpierw słów kilka o wybranych propozycjach ;-) 

Interesująca i wciągająca gra zawierająca różne obiekty nawiązujące do polskiej przyrody, kultury i historii. W tej grze szybkość i dobra pamięć to podstawa, bowiem ten, kto wykazuje się refleksem i wyśmienitą pamięcią, ma ogromną szansę stać się zwycięzcą. Grając w Polską Luxtorpedę dzieci poznają zupełnie nowe rzeczy czy też przedmioty z danych, konkretnych kategorii. Po kilku rundach bez problemu potrafią wymienić nazwy kilku grzybów, różne owady, tytuły wierszy dla dzieci, nazwy drzew czy też zawody i przysłowia. Szybka i wciągająca gra- prawdziwy odjazd! ;-)
Więcej o grze Polska Luxtorpeda - Odjazd! przeczytacie w tym poście.Duuuszki w kąpieli
Aby stać się zwycięzcą w tej grze trzeba być nie tylko szybkim jak błyskawica, ale i czystym i pachnącym, tematyka przedmiotów nawiązuje bowiem do łazienki. Gracze starają się jak najszybciej łapać przedmioty leżące na stole, ale oczywiście nie jest to takie łatwe i pozbawione komplikacji ;-) Wygrywa ta osoba,  która zgromadzi najwięcej kart. Jest to szybka i dynamiczna gra imprezowa, w której liczą się spostrzegawczość i dobry refleks. Mnóstwo śmiechu, sprytnego kombinowania i przede wszystkim świetna zabawa gwarantowane.


Dopasowani
Świetna gra towarzyska dla nieco starszych wiekiem graczy. Gramy w nią parami i mamy okazję przekonać się, jak dobrze znamy swojego partnera z drużyny. Każda zgodna odpowiedź to punkt, a wygrywa oczywiście ta para, która jest najbardziej dopasowana i zdobędzie najwięcej punkcików. Urozmaicone, zabawne pytania, ciekawe i śmieszne odpowiedzi gwarantują dobrą zabawę i wyjątkowo przyjemne spędzenie czasu.
A jeśli ktoś zna i lubi grę Ubongo to dodam jeszcze, że grę Dopasowani stworzył ten sam pan ;-) 


Ryzyk Fizyk. Edycja Deluxe
Jest to jedna z najpopularniejszych gier quizowych na świecie, pełna ciekawych pytań, na które musimy udzielić odpowiedzi. Jeśli jednak nie znamy ich, nie musimy się tym martwić. Możemy spróbować je odgadnąć, a jeśli nie do końca będziemy ich pewni, zawsze możemy obstawić odpowiedź innego gracza - i ostatecznie również mieć szansę na wygraną. Proste zasady, elementy ryzyka, dużo wiedzy i mnóstwo śmiechu - czas spędzony przy tej grze to na prawdę świetna zabawa!
Więcej o grze Ryzyk Fizyk przeczytacie w tym pościeUbongo
Ulubiona gra moich dzieci, po którą regularnie sięgają co jakiś czas i wówczas przez kilka dni grają tylko i wyłącznie w niąKażdy gracz dostaje planszę i 12 elementów układanki. Każda plansza ma inny wzór. Jeden z graczy przekręca klepsydrę i rzuca kostką, wskazując, z których elementów gracze będą korzystać w tej rundzie. Wszyscy gracze jednocześnie starają jak najszybciej zasłonić puste pola na swoich planszach. Każdy, kto zdąży to zrobić, zanim skończy się czas, woła "Ubongo!" i zdobywa klejnot. Wygrywa gracz, który w ciągu dziewięciu rund zbierze najcenniejsze klejnoty. Gra jest wyjątkowo wciągająca i zapewnia świetną rozgrywkę na długie, jesienne wieczory.
Więcej o grze Ubongo przeczytacie w tym poście Teraz obiecany rabat!

Kod rabatowy wielopokoleniowo obniża wyjściową cenę wszystkich gier planszowych dostępnych pod adresem Gry Planszowe Egmont o 40%!
Najpierw należy się zalogować i w koszyku, w miejscu kod promocyjny, po prostu wpisać wielopokoleniowo - wówczas obniżą się ceny wybranych przez Was planszówek o 40%.

Klikajcie więc w podany link lub poniższe zdjęcie-
i zamawiajcie do woli! ;-)

 Gry planszowe 40% taniej!

Rabat obowiązuje do 15.12.2019 r.

5 komentarzy:

 1. Szkoda, że nie ma nic dla maluszków. Może innym razem? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Te gry są rewelacyjne- polecamy bo tez mamy jedynie Ryzyk Fizyk edycja deluxe musze jeszcze upolowac:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Polska Luxtorpeda- uwielbiam tą grę!

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi się podoba Ubongo. Podejrzewam, że też byłby to u nas hit. Na szczęście zbliża się czas pisania listów do Świętego Mikołaja. Wykorzystam ten moment. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. My odkryliśmy niedawno Ubongo. Uwielbiamy tę grę.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!