6.12.2018

Fotoalbumy, fotoksiążki i kalendarze, czyli jak zachować najpiękniejsze wspomnienia.

Fotoksiążka i fotoalbum najczęściej kojarzą nam się z wakacjami.Fotoksiążka i fotoalbum najczęściej kojarzą nam się z wakacjami, a mówiąc dokładniej ze wspomnieniami z wakacyjnego czasu; wspomnieniami, które jak najdłużej chcemy zachować właśnie w formie pięknie wydanego fotoalbumu czy też ślicznej fotoksiążki. Jednak fotoalbum i fotoksiążka nie tylko świetnie sprawdzają się jako miejsce, w którym umieszczamy swoje najpiękniejsze zdjęcia z wakacyjnych wojaży. Rewelacyjnie spisują się one także jako podsumowanie całego roku, kiedy to wybieramy swoje najlepsze zdjęcia i zachowujemy je w papierowej formie. Dodawać chyba nie muszę, że  jako prezent również są strzałem w dziesiątkę i z całą pewnością taki prezent bardzo cieszy obdarowanego. 

U mnie tradycją już się stało, że co roku tworzę własny kalendarz na ścianę z podobiznami moich dzieci. Takich kalendarzy powstaje aż 3: dla mnie, dla jednych dziadków i dla drugich dziadków. Prezent taki sprawia im mnóstwo radości i tylko z uśmiechem na twarzy możemy patrzeć i porównywać, jak szybko rosną i zmieniają się nasze dzieciaki.

W tym roku postawiłam na duży fotokalendarz ścienny Pixbook. Kalendarz jest naprawdę okazały. Zdjęcia wybrane przeze mnie pięknie się prezentują i co istotne- to ja mogłam decydować o wielkości tych zdjęć. Kiedy zależało mi na tym, aby było ono wyraźniejsze, bardziej widoczne, czyli po prostu jak największe, mogłam to zrobić nawet kosztem początkowych cyfr z danego miesiąca. I muszę przyznać, że niejeden raz skorzystałem z tej możliwości ;-) Ilość szablonów jest ogromna, do wyboru mamy także kilka formatów, a całość wykonana jest na wytrzymałym, matowym lub błyszczącym papierze. Kalendarz prezentuje się porządnie i elegancko.ó

Fotoalbum jest kolejną rzeczą, którą z całą pewnością warto sobie przygotować przynajmniej raz w roku. I jak wspomniałam na początku, rewelacyjnie sprawdzi się również jako prezent. Oryginalna i bardzo ciekawa jest już sama okładka- jest to twarda oprawa, która uszlachetniona została eleganckim laminatem matowym oraz gąbką. Daje ona naprawdę rewelacyjny i ekskluzywny efekt. Taki fotoalbum fantastycznie sprawdzi się jako prezent dla osób ceniących sobie szyk i elegancję, lubiących piękne, starannie przygotowane prezenty. Z pewnością mamy niejedną taką osobę w rodzinie i zwykle zastanawiamy się, co ładnego im wybrać - teraz znamy już odpowiedź ;-) ó

Fotoksiążka jest kolejną rzeczą, o którą warto się pokusić. Szablonów pomocnych w stworzeniu swojej jedynej i niepowtarzalnej książki jest aż 195. Okładka jest sztywna, może być błyszcząca lub matowa. Fotoksiążka może stanowić wspaniałą pamiątkę całego minionego roku! I to ona bez wątpienia będzie idealna jako prezent dla dziadków - będą mogli siąść sobie w wygodnym fotelu z kubkiem ulubionej herbaty i bez końca przeglądać liczne kartki zapełnione kolorowymi i pięknymi zdjęciami swoich najbliższych. Ogromna ilość wzruszeń gwarantowana!


Co sądzicie o takiej formie przechowywania swoich zdjęć?
Lubicie tworzyć fotoksiążki czy też fotokalendarze?12 komentarzy:

 1. Zachwyciły mnie fotoksiazki. Bardzo lubię z tej firmy, bo mają grube okladki

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie pamiątki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w tym roku przygotowałam własnoręcznie kalendarz dla bliskiej osoby jako część prezentu. Jestem bardzo podekscytowana - jak dla mnie jest super i to cudowna pamiątka na cały rok.
  Jeśli chodzi o fotoksiążki i fotoalbumy to też świetna sprawa. Chociaż ja preferuję tradycyjne albumy i wywoływanie zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Doskonałe pomysły. Z przyjemnością sama z nich skorzystam. Cudne pamiątki do których z przyjemnością wraca się, czy też będzie się wracać. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię mieć zdjęcia zebrane w jednym miejscu w takiej pięknie wydanej, estetycznej formie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas jest już kilka foto książek, teraz robię kolejne dwie z ubiegłego roku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne wspomnienia wymagają pięknej oprawy, tak aby cieszyły nie tylko od czasu do czasu, ale także w zwykłej codzienności. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdjęcia to cudowna pamiątka. Sama mam kilka takich fotoksiazek :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam właśnie taką formę wspomnień. Fotoksiążka to super pomysł! Można do niej zawsze powrócić i zatrzymać się przy jakimś zdjęciu :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. uwielbiam taką formę przehcowywania wspomnień! :) Klaudia j

  OdpowiedzUsuń
 11. To najlepsza pamiątka jaka mam dlatego tak lubię fotoksiążki

  OdpowiedzUsuń
 12. Taki kalendarz by mi się przydał.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!