19.08.2016

"Crashed. W zderzeniu z miłością." - recenzja książki

" W życiu nie chodzi o to, żeby przetrwać sztorm, lecz o to, 
żeby umieć tańczyć w deszczu."Całkowicie inne temperamenty, inny świat, inna codzienność, inne wartości i inne cele w życiu. A jednak mimo tej odmienności pojawia się między nimi ogromna namiętność, przewracająca ich poukładane na swój sposób światy do góry nogami. Chemia, jaka się miedzy nimi pojawia, powoduje nie tylko wielkie chwile radości i pełnej ekscytacji, ale czasami psychiczną destrukcję i emocjonalny ból. I kiedy wydaje się, że całe zło i wszystkie problemy udaje się im pokonać, zdarza się wypadek. 

On, będąc sławnym i jednym z najlepszych rajdowców, przeżywa nieszczęśliwe zdarzenie, ale... jakie będą jego skutki? Czy odbiją się one trwale na jego zdrowiu? Jak wpłyną na ich poskładany już związek? Czy po tym tragicznym wypadku jest jakakolwiek szansa, aby na nowo pojawiła się między nimi słodka sielanka, czy może od początku trzeba walczyć o uczucie, o prawdziwe emocje, o szczerą miłość? Czy starczy im sił na tę walkę? A może wypadek przyniósł jakieś dobre efekty? Może przegonił raz na zawsze demony z nieszczęśliwego dzieciństwa i wyzwolił falę ciepła, szczerości i prawdziwej miłości? Czy po tych wszystkich zdarzeniach jest jednak szansa na happy end i spokojne stwierdzenie, że żyli długo i szczęśliwie?

Powieść ta jest trzecim i ostatnim tomem trylogii Driven, opisującym losy pięknej i poukładanej Rylee oraz przystojnego prezesa firmy, a jednocześnie sławnego rajdowca Coltona (będę pisać jeszcze o innych powieściach z serii Driven, jednak głównymi bohaterami nie będą już w nich Rylee i Colton). Książka napisana jest takim samym wciągającym językiem, jak pozostałe części. Nie brakuje w niej momentów całkowicie zaskakujących i nie pozwalających oderwać się od lektury. Ilość stron zupełnie nie powinna przerażać (niecałe 500 stron), bowiem przyjemna narracja, ciekawa akcja i nieoczekiwane zwroty sprawiają, że nie jest to lektura na kilka/ kilkanaście dni, ale kilka/ kilkanaście godzin. Autorka ładnie kończy całą historię, nie pozostawiając żadnych niepewności i niedomówień. Jeśli poznaliście wcześniejsze tomy, książka ta jest pozycją obowiązkową :-)

Dane techniczne:
 • Tytuł oryginału: Crashed (The Driven Trilogy #3)
 • Tłumaczenie: Marcin Machnik
 • ISBN Książki drukowanej: 978-83-246-9694-9, 9788324696949
 • Data wydania książki drukowanej: 2015-05-08

12 komentarzy:

 1. Czuję się zaciekawiona książką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Musze ,powiedzieć o niej przyjaciółce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może bym się skusiła na tą książkę.... jakaś dobra powieść za mną chodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wcześniejsze tomy bardzo mnie zaintrygowały, ten podobnie :D Brzmi naprawdę ciekawie i chętnie bym przeczytała :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie moje klimaty, jednak książka interesująco się zapowiada, z pewnością sprawi wiele czytelniczej radości miłośnikom tej trylogii. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Musze poznac tą książkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam czy ktoś ma do sprzedania 3 tom
  ?

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!