22.03.2024

Klocki Lego - budowanie w stylu retro

 Zapraszam na nową kolekcję klocków Lego!
Klocki Lego z serii LEGO Creator w stylu retro to nowość, która całkowicie skradła nasze serce! Budowle, które powstają z tych klocków, przenoszą nas w coraz bardziej odległe już lata 90. Wrotki, magnetofony, aparaty fotograficzne z kliszą, deskorolki  - dla moich dzieci to odległa historia, a przedmioty te to dla nich relikty przeszłości, o których (niemalże) nie mają pojęcia.

Jednakże teraz, dzięki klockom LEGO Creator 3 w 1, mogą w pewien sposób doświadczyć ducha przeszłości ;-) 


LEGO Creator - deskorolka 


LEGO Creator - boomboks z anteną


LEGO Creator - wrotkaLEGO Creator Wrotka w stylu retro to zestaw, dzięki któremu stworzymy trzy świetne konstrukcje. Te kolorowe modele, dzięki którym możemy cofnąć się w czasie, to: 

wrotka z czterema ruchomymi, różowymi kółkami, różowym hamulcem, grubymi żółtymi sznurówkami i zestawem kolorowych elementów do ozdobienia zapiętka;

kolorowa deskorolka w stylu retro z czterema obrotowymi kółkami;

boomboks z małą anteną - czyli mały radioodtwarzacz zasilany bateryjnie lub sieciowo.


Wszystkie trzy zbudowane już budowle prezentują się fantastycznie! Dzieci mogą wymyślać różne historie, my zaś przenieść się możemy w sentymentalną podróż w czasie. Klocki dedykowane są osobom od 8. roku życia, idealne są zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Stanowić mogą cudowną propozycję prezentową na każdą okazję i tak naprawdę - nie tylko dla dzieci ;-) Każda z tych konstrukcji stanowi świetną, oryginalną ozdobę każdej półki czy to pokoju dziecięcego, czy też innego pomieszczenia w domu.


Zestaw LEGO Creator Wrotka w stylu retro składa się z 342 elementów. Zbudowana wrotka ma 14 cm wysokości, 16 cm długości i 7 cm szerokości. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!