27.12.2023

Rodzina Monet, czyli książki dla każdego młodego czytelnika

 Zapraszam na intrygującą pozycję czytelniczą idealną dla młodego czytelnika!Byłam wolna. Długo poszukiwałam tego uczucia i teraz, gdy studiowałam w Barcelonie, moje życie poukładało się tak, że mogłam wreszcie się nim cieszyć. Moje myśli zaczęły krążyć wokół etapu, na którym się znajdowałam. Wszystko było tak, jak chciałam. Tak jak powinno. Niczego mi nie brakowało… Hailie Monet zasmakowała w życiu wszystkiego. Rozpaczy, strachu, miłości, bogactwa, wolności. Młoda studentka medycyny liczyła, że w końcu nastała mała stabilizacja. Nic bardziej mylnego. W dniu, w którym pod drzwiami jej barcelońskiego mieszkania pojawił się Adrien Santan, wszystko zaczyna się komplikować.


Czy jest jeszcze jakaś osoba, która nie słyszała o książkach z cyklu Rodzina Monet? Jest to bardzo mało prawdopodobne, bowiem powieści te niemalże opanowały rynek czytelniczy w ostatnich miesiącach, jeżeli chodzi o literaturę młodzieżową. Książkę tę, tak jak i wszystkie poprzednie części, czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Duża w tym zasługa języka literackiego autorki, która doskonale wyczuła, jaki styl przypadnie młodym czytelnikom do gustu. Nieco starsi czytelnicy również nie powinni czuć się zawiedzeni - jeśli tylko zależy im na powieściach dobrze skonstruowanych, napisanych lekkim i przyjemnym językiem, przy których mogą się odprężyć i zrelaksować, jak najbardziej i oni odnajdą się w świecie stworzonym przez Weronikę Marczak!

"Rodzina Monet. Diament. Tom 4, część 1" to najnowszy tom z cyklu Rodzina Monet. I z całą pewnością nie jest to ostatnia część, co z całą pewnością cieszy wszystkich fanów tej wciągającej serii!4 komentarze:

 1. Autorka zawsze trzyma napięcie na wysokim poziomie. Czekam na kolejną część.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogłabym przeczytać. Dawno nie sięgałam po coś podobnego

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie brzmi. Dawno nie wybierałam takich powieści

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogłaby mi się spodobać. Dawno nie czytałam tego gatunku

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!