14.11.2023

Lego Minecraft - prezent urodzinowy dla każdego chłopca

 Propozycja prezentu urodzinowego dla każdego chłopca.
Prezentem, który z całą pewnością jest pewniakiem, jeżeli chodzi o obdarowywanie dzieci, jest bez wątpienia zestaw klocków Lego. Ich niesamowita różnorodność sprawia, iż bez problemu możemy trafić w gusta każdej osoby. Lego Technic, City, Creator, a może klocki z serii Friends, Harry Potter, Ninjago, Star Wars, czy może też Lego Duplo dla najmłodszych - na brak wyboru nie możemy narzekać!


Mój syn należy do grona fanów Lego Minecraft. Jest już w posiadaniu kilku zestawów, jednak nieustannie poszerza swoją kolekcję, a jego najnowszym zestawem są Ośnieżone Szczyty.Lego Minecraft Ośnieżone Szczyty  przenosi kreatywność i liczne możliwości z gry wprost do prawdziwego świata, umożliwiając wspaniałą, aktywną zabawę. Gracze rozpoznają ośnieżone szczyty i tajgę wykorzystując swoje umiejętności z gry w celu wydobycia węgla, żelaza i szmaragdów leżących pod lodem. Muszą także zbudować bezpieczną bazę i zebrać jedzenie, zanim zaczną kopać. Jeśli zdarzy się, iż kultowe moby, Creeper i tułacz podejdą za blisko, można uciec przez niebezpieczną jaskinię naciekową lub też użyć dynamitu, by wysadzić górę i dotrzeć do bazy. Zabawa zestawem tym może trwać w nieskończoność!


Zestaw Ośnieżone Szczyty ma 304 elementy. Gotowa, zbudowana budowla ma ok. 15 cm wysokości, 19 cm szerokości i 14 cm głębokości. Wszystko można oczywiście przebudowywać i łączyć z innymi zestawami z serii, co daje wiele opcji zabawy. Co typowe dla klocków Lego, wszystkie elementy są dokładnie i starannie wykonane, klocki idealnie do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. Zestaw zawiera ponadto mnóstwo drobiazgów i rozmaitych detali, co czyni zabawę wyjątkowo wciągającą i fascynującą. 


Budowanie zestawu Ośnieżone Szczyty sprawiło mojemu synowi dużo radości i wywołało wielki uśmiech na twarzy - to bez wątpienia znak dla mnie, że zestaw ten nie będzie jego ostatnim zestawem klocków z tej serii ;-)

3 komentarze:

  1. Oj tak to super pomysł na prezent. Mam wrażenie że każdy chłopiec uwielbia tą grę

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój syn uwielbia Minecrafta. Nie kupuje już ku LEGO bo ciągle je gubi

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!