14.11.2023

Jesienna pielęgnacja włosów

Kosmetyki idealne do jesiennej pielęgnacji włosów.

Szampon i odżywka - naprzemiennie stosowana z maską-  to podstawowe i obowiązkowe produkty, jeżeli chodzi o pielęgnację włosów. Te zaś, narażone we wcześniejszych miesiącach na mocne, letnie słońce, często przez nie zniszczone i przesuszone, wymagają jesienną porą nieco więcej troski i uwagi.

Ja jesienią postawiłam na kosmetyki z czarnuszką, a także na Wodę Lamelarną. Szampon z czarnuszką Bioelixire regeneruje, nawilża i stymuluje wzrost włosówDodatkowo działa przeciwłupieżowo, antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Dostarcza włosom i skórze głowy dużej dawki witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych, dzięki czemu w odpowiedni sposób dba o ich dobrą kondycję.

Woda Lamelarna Bioelixire to natomiast produkt wieńczący rytuał pielęgnacyjny włosów. Składnikami aktywnymi działającymi w kosmetyku są proteiny pszenicy, aminokwasy, kwas mlekowy, propanediol i sodium PCA. To one sprawiają, iż włosy po użyciu Wody Lamelarnej uzyskują spektakularne efekty.

  • Nadaje jedwabistą miękkość, wygładzenie i blask włosów.
  • Zwiększa sprężystość i odporność kosmyków na uszkodzenia.
  • Nadaje spektakularnego efektu tafli.
  • Dogłębnie nawilża i odżywia.
  • Uzupełnia mikroubytki w strukturze włosów.
  • Ma lekką formułę i jest niezwykle łatwa w aplikacji.
  • Przynosi widoczne efekty w krótkim czasie aplikacji.
Wodę Lamelarną stosujemy na wilgotnych, świeżo umytych włosach, pozostawiając ją na nich przez ok. 10-20 sekund. Po tym czasie spłukujemy ją letnią wodą - i po wyschnięciu włosów możemy cieszyć się błyszczącymi i ładnie wygładzonymi włosami.

Warto dodać, iż kosmetyki te charakteryzują się ładnym, subtelnym zapachem, który wyjątkowo uprzyjemnia cały rytuał pielęgnacyjny.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!