28.07.2023

"Moja wina" - książka idealna na wakacje

 Dziś zapraszam Was na propozycję książki idealnej na letni, wakacyjny czas.
"Moja wina". Mercedes Ron

Świat siedemnastoletniej Noah właśnie wywraca się do góry nogami. Zostaje zmuszona do przeprowadzki z Kanady do Los Angeles. Ma zamieszkać z nowym mężem matki, milionerem, i jego dorosłym synem Nicholasem. Wygląd Nicka zwala z nóg – chłopak jest wysoki, dobrze zbudowany, ma najbardziej niebieskie oczy na świecie i włosy czarne jak noc... Brzmi świetnie, prawda? Cóż, nie bardzo. Przyrodni brat reprezentuje bowiem wszystko, przed czym Noah ucieka, odkąd pamięta. Między nią a Nicholasem, który w tajemnicy przed ojcem prowadzi podwójne życie, od razu rodzą się skrajne uczucia. Dokąd ich to zaprowadzi?


... jak wciągnęła mnie ta powieść! Nie sądziłam, że z wypiekami na twarzy będę pochłaniać książkę należącą do literatury młodzieżowej i traktującej o 17-letniej dziewczynie. Ale książka napisana jest tak przyjemnym językiem, tyle w niej przeróżnych perypetii i zdarzeń, że nie sposób się od niej oderwać! Zadziorna i harda, a przy okazji śliczna Noah, tajemniczy i nieco agresywny Nicholas, nawiasem mówiąc piękny niczym Młody Bóg, zakazane wyścigi samochodowe, zakrapiane imprezy, głeboko skrywane tajemnice, które stopniowo zaczynają się ujawniać i niebezpieczna osoba z przeszłości, która marzy tylko o tym, aby się zemścić, nie przebierając w środkach... 


Książka "Moja wina" autorki Mercedes Ron to nowość, która jest pierwszym tomem trzyczęściowego cyklu Trylogia winnych. I jeśli szukacie pozycji, przy której zapomnicie o wszystkim i tylko będziecie czytać i czytać, koniecznie musicie po nią sięgnąć!

10 komentarzy:

 1. Nie miałam okazji jej używać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zainteresowałam się. Będę szukać tej ksiązki

  OdpowiedzUsuń
 3. Czuję sie zaciekawiona tym tytułem. Miło będzie przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie, wygląda na ciekawą lekturę. Pogoda ostatnio nie rozpieszcza, więc może akurta się sprawdzi!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze trochę wakacji zostało. Będę chciała ją przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi ciekawie. Będę musiała po nią sięgnąć

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę że spodobałaby mi się

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię takie ksiązki. Mam trochę wolnego czasu to wykorzystam go na czytanie

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!