24.07.2023

Lego Minecraft - propozycja dla fanów Minecraft

 Idealna propozycja dla fanów Minecraft, a przy okazji klocków Lego!... choć równie dobrze można napisać odwrotnie, czyli świetna opcja dla każdego amatora Lego, a zupełnie przy okazji, dla fanów świata Minecraft ;-) Bo szerokie grono fanów można znaleźć zarówno po jednej, jak i drugiej stronie. 

Mój syn należy do tej ostatniej grupy. Od dłuższego już czasu fascynuje go wszystko to, co związane jest z Minecraft. W jego posiadaniu jest już spora kolekcja rozmaitych książek, a od niedawna szeroki uśmiech pojawia się na jego twarzy, kiedy widzi klocki Lego z tej kolekcji. A kolekcja ta jest mocno rozbudowana i wyjątkowo bogata! Siedlisko lisów, Pszczeli ul, Królicza farma, Rafa koralowa - wybór jest ogromny, a nazwy te są dla fanów Minecraft całkowicie jasne i zrozumiałe.
Najnowszy zestaw klocków Lego z serii Minecraft mojego syna to Loch SzkieletówDzięki zabawie tym zestawem badacz jaskiń może zmierzyć się z wrogimi szkieletami w jaskini naciekowej pełnej stalagmitów i stalaktytów, jak i krzewów, pnączy, wody, gliny i pochodni. Mamy tu również loch szkieletów, w którym znajduje się spawner. Podczas zabawy jest możliwość zepchnięcia stalagmitu na wrogie moby oraz obrócenie ściany, aby ujawnić trzeci szkielet. Do dyspozycji jest też kusza i kilof, natomiast w skrzyni znajduje się płyta, chleb i kość. Mówiąc krótko, jest tu wszystko to, czego potrzebują gracze w Minecraft, aby cieszyć się nieskończonymi przygodami w tym jedynym w swoim rodzaju świecie!


Zestaw Loch Szkieletów zawiera 364 elementów. Gotowy, zbudowany model ma 14 cm wysokości, 19 cm szerokości i 14 cm głębokości. Można go oczywiście przebudowywać, co daje wiele opcji zabawy. Co typowe dla klocków Lego, wszystkie elementy są dokładnie i starannie wykonane, klocki idealnie do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. Zestaw zawiera ponadto mnóstwo drobiazgów i rozmaitych detali, co czyni zabawę wyjątkowo wciągającą i fascynującą. 


Układanie Lochu Szkieletów było dla mojego syna czystą przyjemnością. Zestaw cały czas pozostaje zbudowany, w każdej chwili gotowy do tego, aby bawić się nim, rozwijając swoją wyobraźnię i kreatywność.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!