26.06.2023

Klocki Lego - prezent dla dziecka na początek lata

Klocki Lego, czyli kreatywne układanie każdego dnia!
Klocków Lego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ten produkt stworzony wiele lat temu nieustannie bawi i zajmuje osoby w różnym wieku na całym świecie. Fascynujące jest to, że cały czas powstają nowe wzory i kolekcje dedykowane zarówno najmłodszym, jak i osobom dorosłym. 


Moja córka przez długi czas namiętnie kolekcjonowała LEGO z serii Friends. Razem z grupką nierozłącznych dziewcząt z Heartlake City wymyślała zabawne historie, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności interpersonalne i wzmacniając świadomość emocjonalną podczas zabawy z wcielaniem się w role. Syn natomiast chętnie tworzył budowle przy pomocy zestawów LEGO City. Powstawały realistyczne budynki i odjazdowe pojazdy: sklepy, szkoły, budynki służb ratowniczych, areny kaskaderskie, domy i stacje kolejowe.


Z prawdziwą przyjemnością moje dzieci sięgały i w dalszym ciągu sięgają po klocki z serii Creator 3in1. Zestawy te inspirują do ciekawej, kreatywnej zabawy dzięki kilku modelom w jednym. Szczegółowe konstrukcje można rozkładać, a następnie przebudowywać według własnego pomysłu. W zestawach znajdują się realistyczne budynki, odjazdowe pojazdy i fantastyczne zwierzęta.Naszym najnowszym modelem jest Egzotyczna Papuga. Sięgając po ten zestaw Creator 3w1 stworzymy zarówno pięknego ptaka, pływającą rybę, jak i wesołą żabkę, mieszkańców lasu deszczowego. Kiedy zbudujemy ruchomą papugę, otrzymamy dostojnego ptaka wśród kolorowych kwiatów, który obraca się na gałęzi i porusza skrzydłami i ogonem. Tworząc rybę, cieszyć się będziemy zwierzątkiem, które unosi płetwy i pływa w górę i w dół. Żabka natomiast będzie mogła poruszać swoimi niebiesko- zielonymi kończynami. 


Dzięki wyraźnym i zrozumiałym instrukcjom budowanie z tych 253 elementów nie powinno stwarzać żadnych problemów wszystkim dzieciom od 7 roku życia. Po niedługim czasie w skupieniu i ciszy cieszyć się mogą całkiem sporą, piękną papugą - jej wymiary to 22 cm wysokości, 11 cm długości i 12 cm szerokości. To idealny rozmiar dla zabawki, którą dzieci mogą wszędzie zabrać ze sobą.


Żywe, atrakcyjne kolory, a także solidność i dokładność wykonania tego zestawu, jak i wszystkich innych zestawów LEGO, jest gwarancją tego, iż dzieci przez długi czas będą mogły cieszyć się nimi i rozwijać swoją wyobraźnię, a także koncentrację i skupienie. 

12 komentarzy:

 1. Zestaw z Egzotyczną Papugą wygląda naprawdę świetnie. Możliwość zbudowania trzech różnych modeli na pewno daje dzieciom dużo radości i różnorodności w zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny zestaw! Lego to bardzo dobry sposób na rozwijanie zdolności manualnych i logicznego myślenia, więc też świetny wybór na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lego to idealny prezent na każdą okazję! Ale ten zestaw faktycznie przypomina mi nieco lato :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne te modele. Zabawy przy układaniu na pewno mnóstwo

  OdpowiedzUsuń
 5. Robią wrażenie. Każde dziecko uwielbia lego

  OdpowiedzUsuń
 6. Idealny pomysł na prezent dla fanów Lego. Super, że z jednego zestawu można stworzyć 3 różne wersje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zestawy z serii Creator 3in1 prezentują się fantastycznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja mam statek piracki do złożenia. Nie mogę dojść z tym do ładu :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Papuga jest świetna. Lego to super zabawa dla dużych jak i małych

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam wszystkich. Dopiero niedawno zacząłem odkrywać świat gier i zaskoczył mnie Spin Samurai. Na początku było mi ciężko wybrać ze względu na tak wiele, ale potem natknąłem się na ten https://kasynoanalyzer.com/recenzje/spinsamurai.com, gdzie można przeczytać recenzje Spin Samurai.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!