29.03.2023

Miłość Seria Twisted. Tom 1 - poznaj zmysłową historię Avy i Alexa

 Miłość Seria Twisted. Tom 1 - poznaj zmysłową historię Avy i Alexa.
Czym kierujemy się wybierając lektury na długie wieczory przy cieple kominki czy lampce wina? Z pewnością przyciągają nas fascynujące losy świetnie sportretowanych bohaterów, których doświadczenia i uczucia odsłaniają nam prawdę na temat skomplikowanych międzyludzkich relacji. Niesłabnącym zainteresowaniem, po sukcesie serii o Greyu, a następnie trylogii Blanki Lipińskiej, cieszą się pikantne romanse, przyprawiające nas o szybsze bicie serca. Do takich pozycji należy bezsprzecznie nowa pozycja w serii "Bezwstydna" wydawnictwa Czwarta Strona, prezentującej zmysłowe romanse i gorące erotyki. Miłość Seria Twisted. Tom 1 to powieść Any Huang, która podbiła serca fanek TikToka. Książka przenosi nas w świat gorących romansów, przepełnionych namiętnością, pozostających jednak zakazanym owocem, który kusi bohaterów. Jeżeli śledzisz trendy na BookToku, kochasz książki oparte na motywie sunshine&grumpy, chcesz odkryć mroczne tajemnice, jakie skrywa historia romansu Alexa Volkova i Avy Chen, musisz sięgnąć ten bestseller.

 

·       Seria "Bezwstydna" wydawnictwa Czwarta Strona - gorące erotyki i zmysłowe romanse

·  Miłość Seria Twisted. Tom 1 - romans z siostrą swojego najlepszego przyjaciela?

· Fabuła Twisted Love - czy ich miłość przetrwa, rodząc nieznane dotąd uczucia?

·    Ana Huang - poznaj bestsellerową autorkę serii Twisted

·  Miłość Seria Twisted. Tom 1 dostępna w wersji papierowej i na ebooku

 

Seria "Bezwstydna" wydawnictwa Czwarta Strona - gorące erotyki i zmysłowe romanse.

Światowa popularność serii o Greyu autorstwa E. L. James oraz trylogii Blanki Lipińskiej, poparty kinowymi ekranizacjami, które osiągnęły kasowy sukces, otworzył rynek wydawniczy na premiery kolejnych serii zmysłowych romansów i gorących erotyków. Także wydawnictwo Czwarta Strona stworzyło w swoim katalogu osobną linię wydawniczą, w której prezentuje najbardziej rozpoznawalne tytuły tych gatunków. Prezentowane w serii książki możemy kupić zarówno osobno, jak i w atrakcyjnych cenowo pakietach. To świetna okazja, by zanurzyć się w zmysłowej rzeczywistości namiętnych relacji między świetnie sportretowanymi bohaterami, których losy odcisną ślad na naszej pamięci. Nie znajdziemy tu typowych słodkich romansów, a książki pełne palącego żaru serc. "Bezwstydna" prezentuje zarówno powieści polskich, jak i zagranicznych autorek. Jedną z nich pozostaje Ana Huang, której Miłość Seria Twisted. Tom 1 skradła serca użytkowniczek BookToka na całym świecie.

 

Miłość Seria Twisted. Tom 1 - romans z siostrą swojego najlepszego przyjaciela?

To opowieść o tym, co może się wydarzyć, gdy w skutym lodową powłoką sercu mężczyzny o trudnej przeszłości, zagości prawdziwa romantyczka. W książce Miłość Seria Twisted poznajemy losy Avy Chen, kobiety, której osobowość definiuje miłość i romantyczna dusza, oraz Alexa Volkova, mężczyzny, który sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków, niezależnie od tego, czy chodzi o kwestie biznesowe, czy zemstę. Bohater obiecuje swojemu najlepszemu przyjacielowi, że zaopiekuje się jego siostrą. Co może wyniknąć z relacji tych dwojga, czy klątwa przeszłości zaważy na ich uczuciu? 

 

Fabuła Twisted Love - czy ich miłość przetrwa, rodząc nieznane dotąd uczucia?

Czy ich miłość ma szansę przetrwać, nękana demonami przeszłości, rodząc prawdziwe uczucie. Ava spróbuje rozpalić serce Alexa, które od lat pozostaje zimne jak lód. Czy ten związek może doprowadzić do jej wybawienia, jeżeli znajdzie zasłonę przed bezwzględnymi dążeniami kochanka? Historia wyróżnia się serią pełnych napięcia zwrotów akcji, które nie pozwalają nam ani na moment oderwać się od lektury. Tajemniczy klimat przejmuje stery, a ich historia staje się czymś więcej niż kolejnym romansidłem o namiętnym związku dziewczyny i najlepszego przyjaciela jej brata. To książka, która zostawia ślad w naszej psychice, nie pozwala o sobie zapomnieć, rozbudza nasze emocje i żądze, zachwyca stylem, charakterystyką postaci i wyjątkową fabułą.

 

Ana Huang - poznaj bestsellerową autorkę serii Twisted

Ana Huang to znana na całym świecie amerykańska autorka, która zdobyła serca czytelniczek seriami romansów i książek New Adult. Swoją karierę skutecznie rozwija na TikToku, dzięki czemu okazję na bliższe poznanie jej twórczości zyskały wszystkie użytkowniczki śledzące najnowsze trendy BookTokowe. Tworzy wyjątkowe kreacje postaci, które w ramach zawiłej i fascynującej fabuły muszą zmierzyć się wątpliwościami dotyczącymi uczuć, wchodząc w namiętny romans z mężczyzną, którego oddanie jest jak zakazany owoc. Teraz mamy okazję przeczytać jej bestseller, Twisted Love, w rewelacyjnym przekładzie Emilii Skowrońskiej.

 

Miłość Seria Twisted. Tom 1 dostępna w wersji papierowej i na ebooku

Papierowe wydanie książki Any Huang Miłość Seria Twisted. Tom 1 to gratka dla każdej czytelniczki, która ceni sobie estetykę książki. Zmysłowa okładka odzwierciedla klimat narracji i namiętną fabułę. Książka dostarcza wrażeń wizualnych, ale jest także niezwykle miła w dotyku. A to wszystko dzięki wykorzystaniu papieru soft touch. Jeżeli preferujemy czytanie w drodze do pracy czy w czasie wakacyjnej podróży - możemy wybrać ebook. 

 

 

 

 

 

3 komentarze:

  1. Szkoda że nie wszystkie historie są takie. Pozazdrościć

    OdpowiedzUsuń
  2. Opis bardzo ciekawy. Chętnie poznałabym tom 1. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zgadzam się z poprzedniczką - też chciałabym, aby wszystkie historie miłosne się tak kończyły. Niestety moja została skazana na porażkę i pomimo wieloletniego małżeństwa, nadszedł czas na rozstanie. Jakiś czas temu nawet skontaktowałam się już z kancelarią adwokacką w Rzeszowie. Rozwody to jedna z wielu spraw, którymi się w niej zajmują.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!