28.02.2023

Świeradów Zdrój i wieża widokowa - spacer w chmurach za darmo

Wieża widokowa w Świeradowie Zdroju, na którą wejdziemy za darmo i z której rozpościera się piękny widok na bliższą i dalszą okolicę - zapraszam!
Wieża widokowa na górze Młynica (653 m n.p.m.) w Świeradowie Zdroju powstała w 2021 roku. Jej stalowa konstrukcja mierzy 25 metrów wysokości, a na jej szczyt wejdziemy po 148 schodach. Wieża ta składa się z dwóch podestów, wyposażona jest w bezpłatne lunety obserwacyjne, kamery panoramiczne, kamerę do obserwacji widnokręgu oraz panele informacyjne. 

Co ważne, wejście na wieżę jest całkowicie bezpłatne. Można na nią wejść w każdy dzień tygodnia o każdej porze dnia, a nawet nocy. Wieża zlokalizowana jest blisko miasta Świeradów Zdrój, a także blisko ulicy z dużym bezpłatnym parkingiem. Już z parkingu dokładnie ją widać i pieszo dojdziemy do niej bez najmniejszych problemów w ciągu 10-15 minut. 

Wieża widokowa na Młynicy jest fajną opcją, jeżeli zależy nam na niedługim, aczkolwiek bardzo przyjemnym spacerze wśród pięknej, górskiej przyrody. Nie stanowi ona również żadnego problemu, aby została zdobyta nawet przez małe, kilkuletnie dzieci.Świeradów Zdrój i wieża widokowa 

Świeradów Zdrój i wieża widokowa 

Świeradów Zdrój i wieża widokowa 

Świeradów Zdrój i wieża widokowa 

Świeradów Zdrój i wieża widokowa 

Świeradów Zdrój i wieża widokowa 

Świeradów Zdrój i wieża widokowa 

Świeradów Zdrój i wieża widokowa 
10 komentarzy:

 1. Piękne widoki. Bardzo podoba mi się to, że wieża wyposażona jest w różnego rodzaju lunety obserwacyjne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam okazję odwiedzić Świeradów Zdrój już dwa razy. Jestem zachwycona tym miejscem - spokój, piękne widoki. Byłam również na "spacerze w chmurach", ale tym płatnym :). Fajnie wiedzieć, że jest tam również darmowa alternatywa! Na pewno wybiorę się na tą wieżę widokową, gdy będę kolejny raz odwiedzać to miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 3. No byliśmy, byliśmy na Młynicy i wszystko co zostało powyżej napisane potwierdzam. 16 km trasa szlakiem 3 wież (Młynica, Czerniawska Kopa, Smrk) zaliczona. Polecam wszystkim ze startem i metą na parkingu w Świeradowie

  OdpowiedzUsuń
 4. Urgent Affordable loan. search no more. contacting the right company for legitimate loan lender have always been a huge problem to clients who have financial problem and in need of solution to it at an affordable interest rate? processed within 2 Of 3 working days. have you been turned down constantly by other banks and other financial institutions? contact Mr Robert Richard Loan Services company, We offer loans ranging from (5,000.00 $ˆ£,€ To 50,000,000,00 $ˆ£ € Or It\'s equivalent In Euro & USD, Pounds). At 2% interest rate. Loans for developing business a competitive edge/Business expansion. We are certified, trustworthy, reliable, efficient, fast and dynamic. And a Co-operate Financial For Real Estate And Any Kinds Of Business Financing, Contact us today at: (loanfundslenders@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zaspokoić swoje potrzeby finansowe? Oferujemy pożyczki od 2 000 euro do 50 000 000,00 euro, jesteśmy niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni, bez kontroli zdolności kredytowej i oferujemy 100% gwarancję kredytów zagranicznych w okresie transferu.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr

  Napisz do nas na adres: accessloanfirm2030@gmail.com

  WhatsApp: +359988394743

  Pozdrowienia
  Panie Scott
  accessloanfirm2030@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Pożyczka i inwestycja

  Witam wszystkich,
  Jestem zarejestrowanym prywatnym pożyczkodawcą. Zapewniamy pożyczki, które pomagają osobom i firmom, które muszą zaktualizować swoją sytuację finansową na całym świecie, z bardzo niskim rocznym oprocentowaniem wynoszącym 3% rocznie na okres spłaty wynoszący 30 lat, w dowolnym miejscu na świecie. Udzielimy pożyczek w wysokości od 5.000 euro do 1.000.000 euro. Pożyczki są dobrze gwarantowane, a naszym priorytetem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: (ricardomele20@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 7. Serious and reliable loan and investment offer.
  €2,000 to €100,000
  12 to 120 months
  €100,000 to €5,000,000
  120 to 300 months
  Rate: 3%
  For more information, contact me directly by E-mail: promfinances@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ich bin ein Individuum; Ich biete Kredite ohne Protokoll zwischen 5.000 und 1.500.000 Euro mit einem angemessenen Zinssatz von 02 % für alle ernsthaften Menschen an. Um einen Kredit zu bekommen, kontaktieren Sie mich! Kontakt-E-Mail-Adresse: kupczakjadwiga4@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam, oferuję pożyczki międzynarodowe między osobami fizycznymi w krótkim i długim terminie wszystkim poważnym osobom w rzeczywistej potrzebie. Skorzystaj z tej oferty kontaktując się z nami mailowo. Adres e-mail do kontaktu: kupczakjadwiga4@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawa oferta kredytowa
  Jestem osobą fizyczną; Oferuję pożyczki bez protokołu w kwocie od 5 000 zł do 15 000 000 zł? z rozsądną stawką 02% dla wszystkich poważnych ludzi. Aby otrzymać pożyczkę skontaktuj się ze mną!
  Kontaktowy adres e-mail: kupczakjadwiga4@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!