1.06.2022

Klocki! Czyli idealny prezent dla dziecka w każdym wieku

Klocki, klocuszki, klocunie - zapraszam na prezentację prezentów idealnych dla dziecka w każdym wieku!Dziewczynki bawią się lalkami, chłopcy bawią się samochodzikami, ale absolutnie wszyscy bawią się klockami! Układanie i tworzenie przeróżnych budowli to świetna opcja na spędzenie czasu zarówno dla młodszych, jak i starszych. Zalet budowania z klocków nie sposób zliczyć na palcach jednej ręki. Uczą logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację, uczą precyzji i dokładności, rozwijają wyobraźnię przestrzenną, wyciszają i uspokajają, pobudzają kreatywność, wspierają dzieci w rozwijaniu koordynacji wzrokowo-ruchowej i sprawności manualnej. Nic, tylko układać klocki!

W tym roku jednym z prezentów, jakie podaruję moim dzieciom z okazji Dnia Dziecka, są klocki marki Marioinex To polska, rodzinna fabryka stawiająca na wysoką jakość zabawek; firma, która bierze odpowiedzialność za każdy swój produkt i dlatego też proces produkcji odbywa się lokalnie pod okiem pracowników firmy. W procesie produkcji używana jest zielona energia, a zabawki mogą w całości podlegać recyklingowi.

Klocki Marioinex posiadają certyfikaty CE, są atestowane i spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa, a my, bawiąc się nimi, mamy pewność, że nie stwarzają one żadnego niebezpieczeństwa naszym dzieciom.


klocki Marioinex

klocki Marioinex

klocki Marioinex


W ofercie marki w tym momencie znajduje się aż 209 produktów! Są one podzielone na różne rodzaje, tj. klocki mini, midi, macro, maxi, klocki cegły, koła i dużo innych. Do wyboru, do koloru!
Moje dzieci otrzymają ode mnie Klocki Classic, Klocki Pastel Waffles oraz Klocki Mini Waffle Konstruktor Expert . Wierzę, że stworzą z nich niesamowite i oryginalne budowle, a ich zdjęcia zostaną oczywiście umieszczone w tym artykule. 

klocki Marioinex

klocki Marioinex

klocki Marioinex

klocki Marioinex

klocki Marioinex

klocki Marioinex
klocki Marioinex

1 komentarz:

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!