18.05.2022

Co nowego dla dzieci?

 Zapraszam na kilka nowych pozycji czytelniczych idealnych dla kilkuletnich dzieci. 
Książeczki z serii Moja pachnąca książeczka z kolorami to fantastyczne propozycje pełne różnorodnych kolorów i aromatów. W jednej poznajemy zapachy, które znaleźć możemy w ogrodzie, druga przesiąknięta jest aromatami związanymi z przebiegiem dnia. Książki dostarczają dzieciom mnóstwo śmiechu i zabawy, a aromaty są na prawdę intensywne, np. zapach pieczonego kurczaka... ;-) 

Między nami ząbkami to z kolei duża kartonowa książka z okienkami i scenką pop up, która w zabawny sposób oswaja z tematem higieny jamy ustnej. Opatrzona niezwykle szczegółowymi ilustracjami, które przedstawiają scenki i zdarzenia z życia ząbków. To pobudza wyobraźnię, pomaga dzieciom zrozumieć, jak funkcjonują zęby; uświadamia, dlaczego trzeba o nie dbać i podpowiada, jak robić to prawidłowo. Bez nudnego pouczania i dlatego tak bardzo książka ta podoba się dzieciom!

Dwie pozycje z cyklu Ty decydujesz, a mianowicie Trzy małe świnki oraz Czerwony Kapturek, to rewelacyjna zabawa dla każdego dziecka! Podczas przewracania każdej strony to dziecko decyduje, co ma być dalej, wybierając pomiędzy dwiema opcjami. To powoduje, iż każda z książeczek ma aż 5 możliwych zakończeń i 22 możliwe historie! Książki są pomysłowe i oryginalne i dzięki temu szybko stają się ulubionymi pozycjami maluchów :-)

I na koniec trzy propozycje dla wszystkich fanów Minecrafta, tj. Megazadania z matematyki. Książki podzielone są na 3 kategorie wiekowe, tj. 7+, 8+ i 9+. Znajdziemy w nich dodawanie, odejmowanie, mnożenie, ułamki, zadania tekstowe - i to wszystko w minecroftowym wydaniu ;-) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!