28.04.2022

Jaki prezent na Komunię?

Jaki wybrać prezent komunijny dla dziewczynki i chłopca, który stanowić będzie cudowną pamiątkę na całe życie?Komunia Święta to nie lada wydarzenie nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. Zapięcie wszystkiego na ostatni guzik kosztuje ich sporo nerwów i stresów. W tych pełnych napięcia dniach postarajmy się jednak nie zapomnieć o czymś, na co z całą pewnością czeka niecierpliwie nasza komunijna pociecha, a mianowicie o prezencie. 


Jaki wybrać zatem prezent komunijny dla dziecka? Bez wątpienia opcji jest całe mnóstwo i my, jako rodzice, doskonale wiemy, co dziecko już ma, a jaki prezent sprawiłby mu radość. Są też takie prezenty, które zawsze są dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o prezent komunijny, i bez wątpienia takim prezentem jest Biblia. 


Biblia domowa z obwolutą Pamiątka I Komunii Świętej to ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu. Zawiera 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave’a Doré, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań. Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie ważnych wydarzeń rodzinnych sprawiają, że to wydanie Biblii może stać się wielopokoleniową kroniką rodzinną.


Prezentowane wydanie zostało przetłumaczone przez biskupa Kazimierza Romaniuka – jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. Jest to pierwszy od 400 lat (od czasów ks. Jakuba Wujka) przekład Biblii na język polski dokonany przez jednego tłumacza.

W Biblii znajduje się osobiste błogosławieństwo św. Jana Pawła II dla rodzin, które wspólnie czytają słowo Boże.

Atrakcyjna szata graficzna, ze stylizowanymi XIX-wiecznymi złotymi, filigranowymi ornamentami, bogato zdobiona twarda oprawa, ozdobny grzbiet i złota wstążka podkreślają niezwykłą dbałość o estetykę pamiątkowego wydania Pisma Świętego.
I co istotne, Biblię możemy wzbogacić o własną dedykację, co stanowić będzie cudowną pamiątkę!
Innym, równie ciekawym pomysłem prezentowym na Pierwszą Komunię Świętą, jest Biblia w wersji komiksowej.
Biblia- komiks z dedykacją to bez wątpienia świetny i oryginalny pomysł na prezent! Dynamiczne, kolorowe ilustracje i szybka akcja sprawiają, że Biblię tę czyta się niczym najlepszą, sensacyjną powieść! Również tę wersję biblijną możemy urozmaicić naszą autorską dedykacją.1 komentarz:

 1. Obie te wersje są bardzo łądne. I na pewno dziecko bedzie zadowolone.

  Sama poleciłabym unikać kiczowatych książeczek czy figurek, które nie będą zdobiły niczego.

  Za to dobrym pomysłem wydaje się moim zdaniem lokata z pieniędzmi:
  ranking lokat

  W wyborze powinien tutaj pomóc taki ranking lokat :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!