28.01.2022

... bo dodatki też mają znaczenie

 Zegarki, bransoletki, naszyjniki - kto z nas nie lubi różnych dodatków, którymi podkreślamy swój styl?Modne dodatki to nie tylko domena kobiet. Również panowie lubią rozmaite akcesoria, którymi wyrazić mogą swój styl czy po prostu samopoczucie, jakie mają w danej chwili. Akcesoria nie oznaczają bowiem ubierania się na specjalne okazje, ani też nie są zarezerwowane dla konkretnej grupy mężczyzn. Nie chodzi tutaj o sztuczki lub koniecznie dobry wygląd. Chodzi o wyrażenie tego, co sprawia, że czujemy się wyjątkowym. Rozmaite dodatki znajdą panowie np. w Trendhim To miejsce wprost stworzone dla modnego mężczyzny. Bransoletki i naszyjniki, muszki i krawaty, portfele i zegarki - na brak wyboru panowie nie mogą narzekać! Wszystko solidnie wykonane i najwyższej jakości. Bo dodatki też mają znaczenie ;-)* post powstał we współpracy z marką Trendhim * 

2 komentarze:

  1. Jak najbardziej mają znaczenie. Dodam, że ma to swoje odniesienie zarówno w przypadku dodatków do naszych stylizacji, jak również i do wnętrz.

    Sama w ostatnim czasie przykładam znacznie większą uwagę do doboru odpowiednich dodatków w swoim domu. Staram się dbać o symetrię - w wielu domach większość dodatków ogranicza się do dolnej połowy pokoju, ludzie zapominają o tym, aby powiesić na ścianach obrazy, czy zainwestować w ładne wiszące oświetlenie.

    Warto jest przejrzeć sobie na przykład żyrandole w sklepie Leroy Merlin. Znajduje się tam wiele oryginalnych oświetleniowych propozycji.

    Jak równiez i innych dekoracji do wnętrza.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!