16.12.2021

Slow Down i Więcej Przygód w Dolinie Muminków

 Zapraszam na dwie piękne książki, które stanowić mogą cudowny prezent świąteczny dla dziecka!Pięknie wydana książka Slow Down to aż 50 niezwykle ciekawych opowieści o przyrodzie. Opowieści te mają bardzo ważne zadanie, a mianowicie wnieść spokój do naszego zabieganego świata. Kret przygotowujący zapas dżdżownic, młode paprocie rozwijające się w blasku słońca, kwiaty wiśni opadające na ziemię, ślimak zostawiający po sobie ślad, spadająca gwiazda, która rozświetla nocne niebo, kijanka przemieniająca się w żabę. To tylko kilka drobnych cudów, które dzieją się każdego dnia; to magiczne przemiany, które mają miejsce o każdej godzinie tuż obok nas, jednak nie zawsze je dostrzegamy. Ważne jest, abyśmy potrafili czasami się zatrzymać i dostrzec te drobne, magiczne, codzienne cuda; cuda, które są na wyciągnięcie naszej ręki. Wystarczy tylko nieco zwolnić i otworzyć oczy na piękno wokół nas.
Więcej przygód w Dolinie Muminków to natomiast obowiązkowa pozycja dla każdego fana tych uroczych postaci! W książce znajdziemy 9 opowieści, każda z nich wciągająca i ciekawa. Historie te wprowadzają dziecko w świat pełen wyobraźni; w świat, który uczy przyjaźni, wrażliwości i otwartości. Piękne ilustracje wzbogacają i urozmaicają lekturę, a sama książka stanowić może idealny prezent pod choinkę dla dziecka.

1 komentarz:

  1. Czytajcie dzieciom i to sporo. My zawsze wieczorami czytamy. Jeżeli chodzi o prezenty dla dzieci to książeczki to spoko opcja. Zabawki sylvanian families też się sprawdzą.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!