2.11.2021

Propozycja prezentu dla mężczyzny - Lucleon KASZTANOWY SKÓRZANY PORTFEL Z BLOKADĄ FRID LUKAS

Jaki prezent zawsze się sprawdzi dla mężczyzny? Czy jest to mężczyzna młodszy czy starszy, pracujący za biurkiem, czy też fizycznie? Zapraszam na propozycją prezentową dla każdego pana! 
Pomału zbliżamy się do czasu, kiedy zaczynamy rozglądać się za prezentami dla najbliższych. Zbliżające się Mikołajki, a zaraz po nich Święta Bożego Narodzenia, to ten okres w roku, kiedy chcąc sprawić radość swoim najbliższym, starannie wybieramy dla nich przeróżne drobiazgi, większe i mniejsze. Dziś chcę Wam przedstawić jedną z moich propozycji prezentowych dla mężczyzny.


Skórzany portfel to rzecz, która z całą pewnością wywoła radość na twarzy każdego pana. Jeśli zastanawiacie się nad eleganckim, porządnie i solidnie wykonanym prezentem dla brata, męża, ojca czy też dziadka, warto zastanowić się właśnie nad nowym portfelem. Mój wybór padł na Lucleon KASZTANOWY SKÓRZANY PORTFEL Z BLOKADĄ FRID LUKAS.
Produkt ten wyposażony został w kieszonkę na monety, dwie przegródki na banknoty, sześć miejsc na karty i dodatkowe cztery wewnętrzne przegródki, w które można wrzucić kilka dodatkowych kart lub potrzebne przedmioty. Portfel ten jest podwójnie składany i z całą pewności zmieści on wszystko, czego potrzebuje każdy mężczyzna.

Dodatkowym plusem są dwie dodatkowe kieszenie zewnętrzne. Sprawdzą się one idealnie do kart, które są najczęściej używane. Wewnętrzna podszewka portfelu ładnie pasuje kolorystycznie do brązowej skóry.

Portfel Lucleon wykonany został z prawdziwej skóry. Takie wykonanie gwarantuje nam to, iż sam portfel z każdym użyciem jeszcze bardziej zyskuje na swoim wyglądzie i na swoim charakterze. W prawym dolnym rogu umieszczono logo Lucleon, co uatrakcyjnia wygląd produktu. Portfel wyposażono w specjalną podszewkę, która ma zadanie ochronę chipów wszystkich posiadanych kart kredytowych i debetowych przed identyfikacją radiową (RFID) i nieuzasadnionym skanowaniem.

Wymiary portfela to 12 x 9,5 cm, idealnie mieści się zatem do kieszeni spodni czy też koszuli.

Portfel jest wyjątkowo przestronny, prezentuje się ładnie i elegancko. Charakterystyczny dla niego duński design sprawia, że używa się go z czystą przyjemnością. W zestawie z portfelem znajduje się ładne pudełeczko i dzięki temu otrzymujemy gotowy zestaw prezentowy, który wystarczy już tylko sprezentować wybranemu panu ;-) 
Co sądzicie o takim prezencie dla mężczyzny?
Czy Wy również lubicie obdarowywać portfelami?
Czy może stawiacie na coś zupełnie innego?

* post powstał we współpracy z marką Trendhim * 


1 komentarz:

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!