1.12.2020

Smartwatch - propozycja modnego prezentu dla każdej kobiety

Czy warto ulec modzie i pokusić się na zakup smartwatch'a? Czy może jednak jest to zupełnie zbędny gadżet, który raczej spokojnie możemy sobie odpuścić?

Różnorodne smartwatch'e i opaski stały się popularne już jakiś czas temu. Na nadgarstkach coraz większej ilości osób można było zauważyć różne modele, wzbogacone o coraz większą ilość funkcji i charakteryzujące się coraz bardziej wyszukanym designem (lub też... zupełnie odwrotnie - prosty, minimalistyczny design, ale bogata zawartość i niemała liczba przeróżnych funkcji).
Ja osobiście przez długi czas byłam obojętna na uroki płynące z posiadania smartwatch' a. Mając od kilkunastu lat swojego wysłużonego, ale wciąż nienagannie działającego Swatch' a uważałam, że nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
Jednak, jak się okazuje, wszystko może ulec zmianie ;-) Wędrując regularnie po górach coraz bardziej doskwierał mi brak informacji, ile dokładnie przeszłam kilometrów, ile spaliłam kalorii, jak zmienia się mój puls i ciśnienie, czy też po prostu ile zrobiłam kroków. Zaczęłam pożyczać od męża prostą, czarną opaskę, czując się zwyczajnie wygodnie i komfortowo posiadając te wszelkie informacje.
I właśnie w tym momencie uznałam, że nadszedł czas i na mnie ;-)

 

Dlaczego zdecydowałam się na Smartwatch Garett Women Lisa?

Zacznę od tego, iż zegarek ten niezwykle zauroczył mnie wizualnie. Wyróżnia się budową tarczy, oryginalną i nietuzinkową, pięknie załamującą się w świetle. Już samo to sprawia, że nie sposób przejść obok niego obojętnie.  Sam kolor tarczy możemy dowolnie zmieniać, mając do wyboru 3 opcje: granat, fiolet oraz bardziej elektroniczną i nowoczesną wersję, przy której od razu widoczny jest nasz puls, ilość spalonych kalorii oraz ilość wykonanych kroków. Wygląd tarczy możemy zmieniać dopasowując go do naszego stroju czy po prostu w zależności od aktualnego nastroju. 


Jakie funkcje posiada Smartwatch Garett Women Lisa?

Smartwatch ten posiada wiele wygodnych i przydatnych w ciągu dnia funkcji. Zawiera on krokomierz, ilość spalonych kalorii, ilość pokonanych kilometrów w ciągu dnia, pulsometr, miernik ciśnienia krwi, dużą ilość trybów sportowych (m.in. bieganie, spacerowanie, wspinaczka górska, pływanie, ping-pong, piłka nożna, koszykówka, jazda na rowerze, badminton), monitor snu, monitor braku aktywności, powiadomienia o połączeniach telefonicznych i wiadomościach tekstowych, stoper. Posiada wodoszczelność IP 67 oraz gwarancję na ciągłe zanurzenie w wodzie do 30 minut, a także odporność na kurz i pył.

Poruszanie się między poszczególnymi parametrami jest banalnie proste i nie przysparza najmniejszych problemów. Natomiast do samego uruchomienia smartwatch'a potrzebna jest aplikacja Hero Band II, którą ściągamy na swój telefon. Zapisuje się w niej nasza cała aktywność, a sama aplikacja jest łatwa i przejrzysta. 

Smartwatch Garett Women Lisa w wersji srebrnej stalowej prezentuje się stylowo i niezwykle elegancko. To niebanalny dodatek do każdej kobiecej stylizacji, który kusi i przyciąga wzrok. Jeśli jednak głównie stawiamy na aktywność fizyczną i sport i to właśnie przy tych czynnościach pragniemy się skoncentrować, warto pokusić się o wybór paska skórzanego. Wymiana paska jest łatwa i zajmuje dosłownie chwilę, a my cieszyć się możemy swobodą, a jednocześnie wciąż oryginalnym stylem podczas naszych treningów. 

Pokuszę się o stwierdzenie, iż smartwatch Garett Women Lisa jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdej kobiety. To nie tylko świetny styl i klasa, ale i wygoda oraz wiele przydatnych funkcji. To po prostu świetne połączenie gustownego drobiazgu z wielofunkcyjnym urządzeniem, które idealnie nadaje się dla każdej kobiety.

 

* * * 

Na hasło wielopokoleniowo20  

otrzymacie 20% rabatu na zakup dowolnego produktu z oferty Garett Electronics

(z wyjątkiem artykułów już przecenionych)

Zapraszam! :-) 

* * artykuł sponsorowany * * 


2 komentarze:

  1. Bardzo ładnie się prezentuje. Lubię smartwatche w eleganckim wydaniu. Z resztą zegarki to moje uzależnienie ;)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!