16.11.2020

Minecraft i Disney, czyli ciekawe propozycje czytelnicze dla najmłodszych

Zapraszam serdecznie na kilka nowości czytelniczych wydawnictwa HarperKids.


Książki Disneya to książki, po które dzieci zawsze sięgają z prawdziwą przyjemnością. Są ślicznie wydane, kolorowe, a postaci przedstawione w nich są przyjazne i sympatyczne. Dwie najnowsze propozycje również należą do takich książek. Biblioteka Bajek o Zwierzętach oraz Biblioteka Bajek Księżniczka to książeczki, które zawierają kilkanaście ładnych i ciekawych opowiadań. Ich głównymi bohaterami są postacie, które dzieci doskonale znają z różnych disneyowskich opowieści.

Biblioteka Bajek o Zwierzętach zawiera aż 18 ciekawych historii, w których spotykamy naszych nowych i starych przyjaciół. Razem z nimi przeżywamy wspaniałe i ekscytujące przygody. Bohaterami są między innymi Kopciuszek, Simba i Nala, Coco, 101 dalmatyńczyków, Król Lew, Zakochany Kundel. Wszystkie opowieści są ciepłe i dzieciaki słuchają je z zapartym tchem. 
W drugiej propozycji, tj. Biblioteka Bajek Księżniczka znajdziemy także 18 wciągających historii. Są to iście królewskie opowiadania traktujące o odważnych i dobrych księżniczkach, które pokonują trudności kierując się rozumem i dobrym sercem i zawsze wokół siebie mają wierne grono przyjaciół. 

Minecraft to już natomiast zupełnie inna historia ;-) Świetnie wydana książka Minecraft. Niesamowite bazy pełna jest ciekawych, unikatowych konstrukcji, które mogą być pomocne dla każdego konstruktora. Książka w świetny sposób pobudza wyobraźnię i to nie tylko tych najmłodszych, ale i starszych fanów Minecrafta. Dwa miniprzewodniki natomiast zawierają w sobie mnóstwo pomysłów na różne budowle od nawiedzonego dworu, podziemną kryptę, aż po laboratorium, w których tworzy się i leczy... zombie! Znajdziemy w nich także wyczerpujące opisy pomysłów na liczne atrakcje, między innymi klasyczny dmuchany zamek, karuzelę i wodną zjeżdżalnię. 
Kreatywny szkicownik gracza to z kolei miejsce, w którym można samemu rysować, kolorować i tworzyć ulubione miejsca i postaci - tutaj śmiało możemy dać upust swojej wyobraźni ;-)
Książki z całą pewnością dostarczają mnóstwa radości każdemu fanowi Minecraft! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!