18.06.2020

Najnowsze propozycje dla najmłodszego czytelnika

Zapraszam na kilka najnowszych propozycji czytelniczych Wydawnictwa Harper Collins Polska.


Tym razem szczególnie zadowoleni powinni być najmłodsi czytelnicy, bowiem to głównie do nich skierowane są najnowsze propozycje czytelnicze.

Nowa seria Książka do wyklejania to książeczki zawierające osiem ciekawych scen, które można uzupełniać naklejkami przedstawiającymi bohaterów ulubionej bajki. Specjalny papier użyty w książkach pozwala na wielokrotne odklejanie i przyklejanie naklejek. Dzięki temu postacie mogą zmieniać miejsce w zależności od pomysłowości malucha, wędrując z jednej strony na drugą! Uzupełnianie scen naklejkami to świetna zabawa, która daje satysfakcje płynącą z samodzielnego komponowania ilustracji, a przy tym rozwija kreatywność i zdolności manualne dziecka. Dzień, w którym Heniś poznał..., Kot-O-Ciaki oraz My Little Pony to książeczki, które gwarantują dzieciom świetną zabawę. Książeczki dedykowane są maluchom w wieku 3-7 lat.
Seria Szukaj i Znajdź książki, które młody czytelnik może przeglądać bez końca, wyszukując na niezbyt skomplikowanych ilustracjach elementy wskazane w poleceniach. To doskonała zabawa, dzięki której dziecko ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność liczenia czy znajomość kolorów i kształtów. Ilustracje zostały opracowane tak, by kilkulatek z łatwością poradził sobie z odnajdywaniem na nich wskazanych rzeczy, a polecenia w książce to tylko punkt wyjścia do wspólnej zabawy z maluchem! Muminki i Morze oraz Muminki w Lesie to świetne, starannie wydane książki, które dzięki kartonowej oprawie i twardych kartkach posłużą dzieciom przez długi czas. Pozycje przeznaczone są przede wszystkim dla dzieci w wieku 3-7 lat.
Mapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw to z kolei książki, które pomogą dziecku w nauce logicznego myślenia oraz w ćwiczeniu spostrzegawczości.  Jedna z nich to Pixar - to propozycja dla kilkuletnich miłośników Aut, Toy Story, Iniemamocnych, Coco czy Gdzie jest Nemo?, którzy chcieliby na chwilę stać się młodymi detektywami i pomóc ulubionym bohaterom odnaleźć drogę do celu. Druga książka, Disney, to z kolei propozycja dla kilkuletnich miłośników Króla Lwa, Piotrusia Pana, Alicji w Krainie Czarów, Dumbo czy 101 dalmatyńczyków. Te książki zawierają wiele godzin zabawy i ciągle chce się do nich wracać, bowiem nigdy się nie nudzą. Dzięki kartonowym kartkom będą cieszyć młodych czytelników naprawdę długo.


1 komentarz:

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!