14.04.2020

Książeczki do nauki czytania oraz zabawne propozycje z serii Mr Men i Mała Miss

Zapraszam serdecznie na kilka ciekawych propozycji z Wydawnictwa Egmont.


Książeczki z Wydawnictwa Egmont goszczą w naszym domu już od dłuższego czasu. To pozycje, które nie tylko są ładnie i starannie wydane, pełne kolorowych ilustracji, ale i są pewnego rodzaju formą nauki. 

Książki z literkami z serii Akademia Mądrego Dziecka to wspaniała seria, dzięki której najmłodsi poznają litery i nowe słowa. To Literkowe Przedszkole zawiera zabawne historie z życia przedszkola, kolorowanki, zagadki i rebusy. Dzieci w łatwy mogą zapamiętać alfabet i przygotować się do nauki czytania i pisania. Każda książeczka to inna literka i inna historia pełna wyrazów i zdań zawierających tę właśnie literę, dzięki czemu dzieci bez problemu mogą ją sobie utrwalić i zapamiętać. 

Nowe książeczki z serii Mr Men i Mała Miss to zabawne historyjki, traktujące o jednym bohaterze, który zwykle posiada konkretną cechę charakteru. Fajny, dobry, zmartwiony - każdy z nich jest inny i z charakterkiem ;-) Książeczki są zabawne, na końcu zawierają wyraźny morał. Moje dzieci je uwielbiają!Pozycje z serii Czytam Sobie to książki, które z pewnością znane są już większości z Was. Te książki to trzypoziomowy program wspierania nauki czytania dla dzieci w wieku 5–7 lat. Pozycje w serii zostały napisane przez poczytnych polskich autorów i pięknie zilustrowane, całość przygotowana zgodnie z zaleceniami metodyków. Historie zawsze wciągające, czasem z dreszczykiem, innym razem pełne humoru, przygód, emocji i wzruszeń – każde dziecko znajdzie wśród licznych tytułów coś dla siebie.

2 komentarze:

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!