27.03.2020

Książeczki z zadaniami dla najmłodszych dzieci

Zapraszam na najnowsze propozycje Wydawnictwa Egmont dedykowane dla najmłodszych dzieci.


Najnowsze książeczki z Wydawnictwa Egmont przeznaczone dla najmłodszych dzieci to ciekawe propozycje, które z całą pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi. Kolorowe, pełne rozmaitych zadań, z ulubionymi bohaterami - idealne na obecny czas spędzany głównie w domu.

Spirit. Wesoła kolorowanka z zadaniami.
Ponad 60 stron z ilustracjami do kolorowania oraz łamigłówkami o zróżnicowanym stopniu trudności, a do tego przepiękne naklejki. To wszystko, czego potrzeba, aby miło spędzić czas w towarzystwie przyjaciółek z Miradero, a przy okazji poznać nazwy końskich maści, dowiedzieć się co nieco o rasach koni i nauczyć się rysować wierzchowce.

Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Universal
Tłumaczenie: Elżbieta Kownacka 
Oprawa: miękka
Objętość: 64 strony
Format: 205x295
ISBN: 978-83-281-4845-1
Grupa docelowa: 8-12 lat
Premiera: 11.03.2020
Masza i Niedźwiedź. Mozaika do wyklejania i kolorowania.
To propozycja dla maluchów, które uwielbiają twórcze wyzwania. Zawarte tu przepiękne, geometryczne obrazy o różnym poziomie trudności można kolorować kredkami lub flamastrami, wyklejać za pomocą dołączonych do książki, ponumerowanych naklejek albo ozdabiać plasteliną, papierem kolorowym czy kulkami z krepiny. To znakomita i relaksująca zabawa, która wspiera rozwój sprawności manualnej dziecka, jego kreatywność i poczucie estetyki.

Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Animaccord
Oprawa: zeszytowa
Objętość: 24 strony
Format: 210x297
ISBN: 978-83-281-4689-1
Grupa docelowa: 3-7 lat
Masza i Niedźwiedź. Szalone szablony.
Ta wyjątkowa książka to sposób na to, by młody artysta uwierzył w swe możliwości i poczuł satysfakcję płynącą z samodzielnego rysowania ulubionych bohaterów! Ukryty w okładce kartonowy szablon z ponad dwudziestoma wzorami pozwoli uzupełnić karty tej książki postaciami Maszy i Niedźwiedzia i wieloma elementami dekoracyjnymi – od pięknych ramek aż po serca, gwiazdy i śnieżynki. Dziecko może samo zdecydować, w jaki sposób dokończy obrazki, dzięki czemu poczuje się jak prawdziwy ilustrator! A kiedy książeczka będzie już skończona, szablon można wyjąć i używać go dalej, aby ozdobić zeszyt czy piórnik, stworzyć nadruk na koszulce lub zupełnie nowe prace plastyczne!

Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Animaccord
Oprawa: zeszytowa 
Objętość: 24 strony
Format: 210x297
ISBN: 978-83-281-4683-9
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 25.03.2020

Bing na tropie. Szukaj i znajdź.
Szukaj i znajdź to książka, którą młody czytelnik może przeglądać bez końca, wyszukując na niezbyt skomplikowanych ilustracjach elementy wskazane w poleceniach. To doskonała zabawa, dzięki której dziecko ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność liczenia czy znajomość kolorów i kształtów. Ilustracje zostały opracowane tak, by kilkulatek z łatwością poradził sobie z odnajdywaniem na nich wskazanych rzeczy, a polecenia w książce to tylko punkt wyjścia do wspólnej zabawy z maluchem!

Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Acamar Films
Oprawa: miękka
Objętość: 24 strony
Format: 238x305
ISBN: 978-83-281-4699-0
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 11.03.2020
Bing. 100 naklejek.
16 stron łamigłówek o zróżnicowanym stopniu trudności i ponad 100 naklejek. Część z nich można wykorzystać do rozwiązywania zadań, a część – do zabawy. Łamigłówki w książeczce zostały dobrane tak, aby uwzględnić indywidualne różnice w rozwoju dzieci i pomóc w kształtowaniu umiejętności niezbędnych na pierwszym etapie edukacji. Trudniejsze zadania mają specjalne oznaczenia – w ich rozwiązywaniu mogą pomóc rodzice!

Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Acamar Films
Oprawa: 16 stron
Objętość: zeszytowa
Format: 205x294
ISBN: 978-83-281-4711-9
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 11.03.2020

4 komentarze:

  1. Ostatnio mój najmłodszy synek gustuje w takich przeróżnych zadaniach. Mam mu nakupowane różne ćwiczenia i gazetki, a jak mam chwilę, to z nim uzupełniamy wszystko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mimo że mój wiek nie wskazuje na to, że powinnam sięgnąć po takie książeczki, to ja bardzo lubię bawić się z moją córeczką takimi książeczkami. Malujemy, wyklejamy i czas nam miło i szybko mija. Udanej kwarantanny życzę i dobrego weekendu

    OdpowiedzUsuń
  3. Te książeczki wyglądają naprawdę ciekawie. Pewnie bardzo podobają się dzieciom.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!