15.12.2019

Świetne książeczki dla najmłodszych

 Cudowne książeczki, które zachwycą każde małe dziecko - zapraszam serdecznie!


Najnowsze pozycje Wydawnictwa Egmont zachwycają starannością wydania i oryginalnością. Na szczególną uwagę zasługują 3 rewelacyjne książeczki z serii Akademia Mądrego Dziecka. 
"W Arktyce", "W oceanie" oraz "Na farmie" to kartonowe książeczki, które robią wrażenie nie tylko na dzieciach, a to wszystko za sprawą oryginalnych, przezroczystych, foliowych okienek. Takie okienka robią wrażenie! ;-) Oglądając ich kolorowe ilustracje dzieci poznają zwierzęta mieszkające w oceanach, na wsi i w Arktyce, bowiem każde pojawiające się zwierzę jest dokładnie podpisane.
Pozycje dedykowane są dzieciom w wieku 3 - 7 lat.


"Top Wing. Ptasia Akademia" z serii Nowa kolekcja bajek to z kolei książka bazująca na nowym, przygodowym serialu dla maluchów, którego bohaterami są młodzi ptasi ratownicy odbywający szkolenie w Ptasiej Akademii. Ptaki uczą się tam nie tylko skomplikowanych manewrów, ale i znacznie ważniejszych rzeczy – dobrej współpracy, odpowiedzialności i koleżeństwa. To książka o dużym formacie z twardą oprawą i ślicznymi, kolorowymi ilustracjami. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3 - 7 lat.Na koniec mój absolutny hit, tj. książka "Opowieści z Doliny Muminków".  O ile wcześniej nie znałam dobrze ani Muminków, ani ich żadnych przygód, natomiast moje dzieci po prostu bały się ich, to po lekturze tej książki wszyscy zmieniliśmy o nich swoje zdanie ;-) Książka jest ślicznie i starannie wydana, jest w twardej oprawie i w nieco większym formacie, zawiera fantastyczne ilustracje i niezwykle ciekawe opowieści, które czasami są zabawne, czasami wzruszające, a zawsze ciepłe i wciągające. Obok tej książki nie możecie przejść obojętnie!

7 komentarzy:

 1. Te książeczki są świetne. Mamy wszystkie pokazane tytuły. Egmont to jedne z naszych ulubionych wydawnictw książeczek dla dzieci. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako gromna fanka Muminków, nie mogłam nie mieć tego tytulu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne propozycje :) Ja jak byłam mała to uwielbiałam Muminki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Muminki! Pamiętam jeszcze ze swojego dziecinstwa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsza seria chyba najbardziej przypadła mi do gustu :)
  Wspólne czytanie z dziećmi zbliża :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Te muminki jakoś tak zachęcają nie najbardziej :) Myślę, że to idealna bajka dla mojego synka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Te muminki jakoś tak zachęcają nnie najbardziej :) Myślę, że to idealna bajka dla mojego synka :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!