1.08.2019

Magazyn Lost Kitties - najnowszy magazyn dla dzieci

- Dzieci, mam dla Was drobiazg, chodźcie! - zawołałam pewnego popołudnia do swoich dzieciaczków. Po dotarciu do mnie dzieci krzyknęły uradowane: 
- Drobiazg? Mamo, przecież to Lost Kitties!!!Jeśli więc chcecie sprawić swoim dzieciom podobną radość, zachęcam do zapoznania się z najnowszym magazynem dla dzieci Lost Kitties. Miesięcznik zaprasza do wspólnej zabawy wszystkich fanów zwariowanego świata kotów znanego z bestsellerowej serii zabawek Lost Kitties. Każda strona magazynu to mnóstwo kocich figli, kocich ciekawostek i …kocich kłaczków. Jest to jednak nie tylko gazetka z ciekawymi i wesołymi zadaniami, ale i dodatkowo kolekcjonerskie gumki do składania i ścierania. Do każdego z numerów dołączona jest bowiem zabawka: zestaw z kotkiem i dobranymi do niego akcesoriami w formie gumek do ścierania. Jeden z dodatków jest zawsze niespodzianką. W pierwszym numerze na kolekcjonerów czeka kot Bonbon z trzema plażowymi akcesoriami, w kolejnych wydaniach m.in. Flush, Mr Mush. Unikalne figurki Lost Kitties złożą się na wyjątkową minikolekcję z zupełnie nowymi kotkami nieosiągalnymi do tej pory w sprzedaży regularnej.

Magazyn dedykowany jest głównie dzieciom w wieku 6-9 lat, aczkolwiek mój 5-letni synek również świetnie się przy nim bawił ;-)

Tytuł: „Lost Kitties”
Częstotliwość: miesięcznik
Premiera: 23. lipca 2019 r.
Grupa docelowa: 6+
Liczba stron: 24 + 4


5 komentarzy:

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!