13.07.2019

Propozycje komiksowe dla dzieci

Zapraszam serdecznie na cztery pełne niesamowitych przygód komiksy wydane przez Wydawnictwo Egmont


Komiksy, o których dzisiaj mowa, przypadną do gustu nie tylko młodym chłopcom, ale również każdemu dziecku, które spragnione jest ciekawych wrażeń czytelniczych. Komiksy takie pełne są bowiem nie tylko ciekawej i wciągającej treści, ale również kuszą niezwykle barwnymi, kolorowymi ilustracjami oddziaływającymi na wyobraźnię najmłodszego czytelnika. 


Lucky Luke to bohater, który znany jest nam już od kilkudziesięciu lat. Jego przygody śledziliśmy my, teraz te przygody śledzą nasze dzieci, tak samo jak my z wypiekami na twarzy przyglądając się perypetiom dzielnego kowboja. "Piękna Prowincja" oraz "Na podbój Oklahomy" to kolejne pozycje, których nie powinno zabraknąć w biblioteczce każdej osoby, która zna i lubi tego odważnego pana z nieodłączną słomką w ustach ;-) 

Yakari to natomiast młody Indianin, którego codzienne życie wypełnione jest różnymi niespodziankami i przygodami. Chłopiec ze wszystkim sobie jednak doskonale radzi, a nasze dzieci cieszę się razem z nim, kiedy tylko udaje mu się sprostać kolejnym wyzwaniom. "Yakari u Bobrów" oraz "Yakari i Nanabozo"  to idealne książki dla najmłodszych czytelników, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z komiksami ;-)

A czy Wasze dzieci lubią sięgać po komiksy?


6 komentarzy:

 1. Ach, Luke Luke obudził wspomnienia z dzieciństwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadałam nigdy za komiksami, ale te z Lucky Luke bym sama z chęcią przeczytała :) Ale podejrzewam, że i moim synom by się spodobały te komiksy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako dzieciak uwielbiam komiksy. Świetne pozycje dla dzieciaków :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, ale świetne rysunki mają te komiksy. Uwielbiam takie przeglądać z siostrzeńcami.

  OdpowiedzUsuń
 5. moje dzieci co prawda jeszcze nie na są na etapię komiksów ale ja chętnie bym powróciła do wspomnień z dzieciństwa i przeczytała te, które pokazujesz :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie czytałam komiksów, ale ciekawe jak mój synek. Jeszcze mam trochę czasu na sprawdzenie

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!