16.04.2019

Nowa Kolekcja Bajek oraz klasyczne opowieści dla dzieci

Zapraszam na pięć fantastycznych nowości Wydawnictwa Egmont dla najmłodszych czytelników!

Są książki, którymi zachwycamy się od samego początku, kiedy tylko je ujrzymy - są pięknie wydane, niezwykle kolorowe, z miłymi i uśmiechniętymi bohaterami. Są też książki, które nie tylko pięknie wyglądają, ale i do których czujemy niezwykły sentyment, a mówiąc dokładniej, sentyment do ich bohaterów. Tak jest w przypadku "Dumbo" oraz "101 Dalmatyńczyków". To cudowne historie, które znane są już nam od kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu lat i piękne jest to, że znać je i kochać będą również nasze dzieci ;-) Mały słonik Dumbo z nieco większymi uszami, które są powodem śmiechów i drwin czy też urocze psiaczki Dalmatyńczyki i ich niezwykłe przygody - dzieci słuchają tych opowieści z niezwykłym zainteresowaniem, a momentami i wzruszeniem. Te dwie książeczki z serii Najpiękniejsze Filmy mają nieco mniejszy, poręczny format, twardą oprawę, bez problemów można zmieścić je w torebce i np. przeczytać dziecku w parku ;-) 

Książki z serii Nowa Kolekcja Bajek to pozycje solidnie, porządnie i prześlicznie wydane. Niezwykle kolorowe, duże ilustracje i ciekawe historie sprawiają, że dzieciaki kochają te książeczki. Nawet moja 7-letnia córka (choć w wielkiej tajemnicy) uwielbia je przeglądać i samodzielnie czytać ;-)
Najnowsze pozycje z tej serii to "Dzień, w którym Heniś poznał", "Booba" oraz "Kit-o-ciaki". Bohaterowie bez wątpienia dobrze znani są naszym pociechom, chociażby z bajek telewizyjnych. My osobiście znaliśmy tylko Henisia, którego zresztą bardzo lubimy. To ciekawski i uroczy chłopczyk, który uwielbia zabawę, ale przede wszystkim zawsze z ogromną przyjemnością pomaga innym w potrzebie.
Pozostałe książeczki również są ciekawe i wciągające dla najmłodszych czytelników, a ich wspólna lektura z rodzicami to gwarancja wspaniałej zabawy!Która z tych książeczek najbardziej spodobałaby się Waszym dzieciom?

* * * 
Jeśli jeszcze nie lubicie, to polecam zalajkować Wielopokoleniowo na facebook'u - będziecie ze wszystkim na bieżąco :-)

2 komentarze:

  1. Wspaniałe książeczki, takich nigdy za wiele w domowej biblioteczce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiałam czytać takie książeczki z moim synkiem <3 Teraz młody wydoroślał i wolo czytać sam albo projektować grafiki komputerowe. Dlatego na nadchodzące urodziny postanowiłam kupić mu fotel komputerowy bardzo wygodny profesjonalny sprzęt.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!