24.09.2018

Co może pomóc w dbaniu o bezpieczeństwo naszego dziecka? Zegarek z lokalizatorem GPS

Początek szkoły podstawowej to niemały stres nie tylko dla dziecka, ale i dla rodziców. Nowi ludzie, nowe otoczenie i nowe sytuacje, z którymi przyjdzie zmierzyć się dziecku.Oby tych wszystkich stresujących momentów było jak najmniej! Dobrze jednak jest mieć pewność, co w danym momencie dzieje się z dzieckiem, gdzie jest i ewentualnie móc się nawet z nim skontaktować. I w takich sytuacjach pomocny może okazać się zegarek z lokalizatorem GPS dla dzieckaktóry zagwarantować ma poczucie bezpieczeństwa zarówno nam, jak i naszemu dziecku. To urządzenie nie tylko pokazuje, która jest godzina, ale i daje dziecku możliwość zatelefonowania do wybranych osób, których numer wpisujemy w telefon (możemy zapamiętać aż 10 numerów), czy też wezwania pomocy, kiedy dzieje się coś złego (poprzez wybranie przycisku S.O.S.). Z kolei my, rodzicie, poprzez ściągniętą aplikacje na swój telefon widzimy, gdzie znajduje się w danym momencie nasze dziecko, możemy do niego zadzwonić, włączyć podsłuch jego najbliższego otoczenia czy też dowiadujemy się, kiedy dziecko zmieni swoje położenie lub ściągnie zegarek z ręki. Zegarek świetnie sprawdza się np. podczas różnych szkolnych wyjść, wycieczek mniejszych lub większych. Sama aplikacja natomiast jest prosta i bezproblemowa w użytkowaniu. 

      Moja córka zegarkiem jest wręcz zachwycona. Podoba jej się różowy kolor, który sama sobie wybrała (to jeszcze ten różowy wiek), bardzo wygodnie jej się go nosi (i to muszę potwierdzić, bo również i ja to sprawdziłam) i bardzo podoba jej się możliwość zatelefonowania do mamy i do taty. Jest szczęśliwa, że wiemy, gdzie jest (to wciąż ten wiek) i czuje się pewnie, że mamy obustronny kontakt ze sobą. Użytkowanie zegarka nie sprawia jej żadnego problemu, są tylko 3 boczne przyciski i dziecko bez problemu wybiera ten, na którym w danym momencie jej zależy.
Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na ten zegarek i wiem, że kiedy tylko moje moje młodsze dziecko rozpocznie swoją przygodę ze szkołą podstawową, również sprawimy mu zegarek z GPS. I już nawet wybrany został przez synka jego kolor - na pewno będzie to jakiś czarny model ;-)


 

I na sam koniec mam dla Was niespodziankę - jeśli bylibyście zainteresowani nabyciem zegarka Locon z lokalizatorem GPS dla swojej pociechy, mam dla Was kod rabatowy uprawniający do zakupu dowolnego zegarka z 10% rabatem.
Kod: KOCHAMBLOGA
Link do sklepu--> tutaj.

16 komentarzy:

 1. oo, ale fajny i praktyczny gadżet :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy gadżet, na miarę XXI wieku. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super gadżet, a jak dziecko zadowolone to już świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam wiele osób, które dzieciom taki zegarek kupiły, my na razie się na to nie zdecydowaliśmy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałam już wcześniej o takim zegarku, chętnie bym go kupiła, kiedy moje dzieci były małe, pomoc dla rodziców spora. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z jednej strony fajny gadżet, z drugiej to się robi takie black mirror. Niektóre zegarki mają opcje dyktafonu - jako nauczyciel trochę się tego obawiam, można nagrać wszystko i nie wiadomo co i w jakim momencie zostanie użyte przeciwko Tobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozdrawiam nauczycielkę, nie tylko, że nagrywają to jeszcze się tym bawią ciągle na lekcjach. Już zabroniłam do szkoły przynosić, to rodzice się oburzali, że właśnie po to dziecku kupili...

   Usuń
 7. ciekawy gadżet, słyszałam o czyś podobnym wczesniej ale teraz juz widze ze warto go mieć

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny zegarek, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach coraz bardziej boimy się o bezpieczeństwo dziecka. Może pomóc w nauce samodzielności

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny i praktyczny gadżet ale nie wiem czy u nas by przeszedł. Syn nie cierpi nosić zegarków na ręku :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Takie lokalizatory to fajna sprawa :) Można też dobrać różne funkcjonalności w razie potrzeb

  OdpowiedzUsuń
 11. Taki zegarek rzeczywiście może być świetnym rozwiązaniem ;-) My jeszcze takiego nie posiadamy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Trzeba przyznać, żę to bardzo sprytne urządzenie :) Mój synek posiada bardzo podobny zegarek z modułem gps Lokalizator w nim zamontowany pozwala mi być bardziej spokojną jak młody biega na podwórku z kolegami :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Taki zegarek to fenomenalny pomysł! Na pewno wpływa on pozytywnie na bezpieczeństwo dziecka. Myślę, że jest to naprawdę dobre rozwiązanie. W dodatku korzystanie z niego nie należy do trudnych, więc dziecko sobie z nim poradzi.

  OdpowiedzUsuń
 14. Taki gadżet jest szczególnie przydatny, gdy nasze dzieci są jeszcze za małe na posiadanie własnego smartfonu. Sprawdzi się szczególnie dla dzieci wczesnoszkolnych, które np. samodzielnie już wychodzą na dwór bawić się ze swoimi rówieśnikami. :) Super wpis. Na pewno przyda się wielu mamom!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!