2.02.2018

"Druga szansa" i "Ciało" - ciepłe, a nawet gorące propozycje czytelnicze dla kobiet

Zapraszam na kolejną świeżutką porcję literatury, która powinna przypaść do gustu przede wszystkim kobietom.
"Ciało. Trylogia namiętności. Tom I" Audrey Carlan

Mężczyźni niszczą kobiety. Zwłaszcza tacy mężczyźni jak Chase Davis. Przystojny, inteligentny, bogaty i wpływowy. Byłam bez szans.

Nie chciałam go pragnąć. Nie chciałam go potrzebować. Nie chciałam się w nim zakochać. Nie przyjąłby odmowy, pozwoliłam więc, by mnie posiadł. Całkowicie i bez reszty. Arogancki, pewny siebie, władczy, wymagający,… namiętny.

Kiedy wkroczył w moje życie, dopiero dochodziłam do siebie po tym, jak wyrwałam się z rąk swoich byłych mężczyzn. Przyjaciółki radziły mi, żebym zaryzykowała. Żebym pozwoliła komuś wejść w moje życie. Pozwoliłam właśnie jemu, a on otoczył mnie takim blaskiem, że poraziła mnie prawda…

Mężczyźni nie niszczą kobiet. Oni je pochłaniają pod każdym względem.

Piękna ona, piękny on, gorąca namiętność i pożądanie, które mają szansę stać się czymś więcej, choć sam początek niekoniecznie na to wskazuje. Przeszłość, która wciąż tkwi w bohaterach i która objawia się w niespodziewanych momentach, ponure tajemnice i sekrety. Książka wciąga, mimo że nie jest być może najbardziej ambitna i wyszukana. Pochłania nas, napisana jest bowiem przyjemnym językiem, bohaterowie są dobrze zarysowani, a cała narracja prowadzona jest w 1-osobie przez główną bohaterkę. Nie brakuje w niej gorących scen, które można zawsze pominąć, bądź też czytać z wypiekami na twarzy. Gorąco polecam! ;-)

Dane techniczne:
Tytuł oryginalny: Body
Autor: Audrey Carlan
Data wydania: 18.01.2018
Wydawnictwo: Edipresse Książki


* * * 


"Druga szansa" Marcie Steele

Po kolejnym zawodzie miłosnym Riley wypłakuje się w rękaw koleżance z pracy Sadie, której życie też nie rozpieszcza. Odkąd rok temu zmarł jej mąż, nie umie znaleźć sobie miejsca, a wraz ze zbliżającą się rocznicą jego śmierci jest coraz bardziej rozbita.
Kobiety pracują w salonie z butami w uroczym angielskim miasteczku Hedworth. Gdy pewnego dnia dowiadują się, że sklep stoi na skraju bankructwa, postanawiają go uratować. Stają nie tylko przed utratą etatów, ale także przystani, w której znajdują pocieszenie.
Próbując wdrożyć plan ocalenia salonu, Sadie uświadamia sobie, że być może nastał czas na zmiany. Czy to możliwe, że utrata wszystkiego, co kocha, może być szansą na nowy, lepszy początek? Również w życiu Riley następuje przełom. Kobieta niespodziewanie spotyka na swojej drodze uroczego fotografa Ethana. Czy walka o ukochany sklep z butami może przynieść jej tak długo wyczekiwaną miłość? Czy szansa na nowe życie może być tuż za rogiem?

Kto nie lubi scen pełnych namiętności (przynajmniej w literaturze), dobrze odnajdzie się w nieco spokojniejszej pod tym względem drugiej mojej dzisiejszej propozycji. Książka jest ciepła, pogodna, czyta się ją niespiesznie z uśmiechem na twarzy. Prawdziwa przyjaźń, różne potyczki w codziennym życiu, zarówno te większe, jak i te mniejsze, a także to, jak duży wpływ na nasze życie mają różne portale społecznościowe. Niezobowiązująca, lekka lektura, w sam raz na chłodny, zimowy wieczór ;-)

Dane techniczne:
Tytuł: Druga szansa
Autor: Marcie Steele
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 336
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece


8 komentarzy:

 1. Oo będę miał komu polecić :) Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po " Drugą szansę" bym chętnie sięgnęła 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Erotyków nie czytam,bo zwyczajnie mnie śmieszą, ale Druga Szansa wydaje się być ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie raczej ta druga propozycja, pierwsza zbyt mocno kojarzy mi się z Greyem ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie się zapowiadają książki, ale raczej druga propozycja bardziej by mi odpowiadała

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapisuje w notatniku. Może na jedną z nich się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 7. NIe znam żadnej z nich ale widzę że zapowiadają się dobrze

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!