30.06.2017

"Teletubisie" - pierwszy magazyn Twojego dziecka

Kto z Was zna Teletubisie? Choć raczej powinnam napisać, kto ich nie zna? Laa-Laa, Tinky Winky, Po oraz Dipsy to bohaterowie, którzy bawią dzieci już od wielu, wielu lat.


Przede wszystkim znani są dzięki bajce, która obecnie transmitowana jest na kanale BBC Cbeebies. Choć nie o bajce będzie dziś mowa, a o czasopiśmie, które wraca na rynek prasowy w całkowicie nowej edycji. Jest to dwumiesięcznik, który dedykowany jest przede wszystkim dzieciom w wieku 2-3 lat. Jest więc bardzo prawdopodobne, że będzie to pierwsza gazetka naszych maluszków ;-)Co robić będą nasze maluchy razem z bohaterami gazetki?
- czytać historyjkę razem ze swoją mamą
- podążać paluszkiem po dużych literach, tworząc pierwsze wyrazy
- uczyć się kolorów
- tańczyć, upadać, podskakiwać i kręcić się razem z Teletubisiami
- podawać z zamkniętymi oczami torebkę Teletubisiowi
- dopasowywać cienie do rzeczy
- tworzyć wspaniałą wstęgę liczb
- malować o kolorować kwiatki
- przesuwać się na łóżku z Teletubisiami
- szukać piłki
- życzyć wszystkim dobranoc

Co robiły moje dzieci? ;-)
Przede wszystkim porwały zabawkę dołączoną do pierwszego numeru, tj. łóżeczko i jednego Teletubisia. Układały go do snu, przykrywały kołderką i... trochę się irytowały, że łóżeczko jest takie twarde i Teletubiś nie potrafi leżeć na nim idealnie prosto na plecach ;-)
Kiedy już się wybawiły zabaweczką, przyszła kolej na gazetkę - zajęły się nią od A do Z. Wszystkie gry i zabawy musiały być już od razu wypróbowane ;-) Fajne jest to, że czasopismo to jest faktycznie dopasowane dla najmłodszych - gwarancja świetnie spędzonego czasu zapewniona! :)6 komentarzy:

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!