25.04.2017

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor - odetchnij świeżym powietrzem w swoim domu

Nienagannie czyste, przyjemnie świeże, znacząco wpływające na komfort naszego oddychania - takie powinno być powietrze w naszym otoczeniu.

stadler form viktor

Nieczęsto zastanawiamy się nad powietrzem, jakie występuje w naszym domu. Owszem, wietrzymy wszystkie pomieszczenia, zmieniamy pościel, wymieniamy koce i poduszki, ścieramy kurze i wykonujemy pozostałe czynności porządkowe w swoich czterech kątach. Oby jednak to wszystko robione było porządnie, dokładnie i przede wszystkim regularnie, bowiem całość ma wpływ na powietrze, jakim oddychamy. Dodać do tego jeszcze można modne, otwarte przestrzenie z delikatnie wydzieloną kuchnią, które oferują nie tylko wrażenie większej powierzchni, ale i dorzucają w bonusie ów kuchenne aromaty, rozchodzące się swobodnie po pozostałych wnętrzach... Nie zawsze kuchnia pachnie kwiatkami, a niektóre zapachy tworzone podczas kulinarnych eksperymentów utrzymują się niestety wyjątkowo długo, podrażniając nasze nosy i irytując nas samych...
Możemy przywyknąć do tych różnych aromatów, możemy próbować je zwalczać, wietrząc dom, ścierając nieustannie kurze i zamykając kuchnię na cztery spusty, a możemy też zaopatrzyć się w dobry oczyszczacz powietrza. Na ostatnią opcję zdecydujemy się przede wszystkim wtedy, jeśli szczególnie istotny jest dla nas komfort naszego oddychania i pragniemy cieszyć się czystym i świeżym powietrzem w swoim najbliższym otoczeniu. 


Oczyszczacz powietrza Viktor marki Stadler Form to energooszczędny produkt, który sprawia, że powietrze uwolnione zostaje z wszelkich pojawiających się w nim zanieczyszczeń. Oczyszczacz eliminuje z powietrza drobne pyłki, kurze, alergeny, wirusy, bakterie, brzydkie zapachy i lotne związki organiczne (VOC). Jest on wyjątkowo pomocny osobom borykającym się z alergiami, dla których rzeczywiście czyste powietrze przynosi znaczną ulgę w codziennym funkcjonowaniu. Oprócz oczyszczania powietrza może on dodatkowo wzbogacić je delikatnym aromatem poprzez dodanie do urządzenia kilku kropli olejku zapachowego. Produkt posiada 5 zakresów pracy, którą ustawić możemy na bardzo cichą lub też intensywną o dużej mocy. Opcja trybu nocnego sprawia, że kontrolki nie niepokoją nas w nocnych godzinach swoją żywą barwą, a dostępne kolory bieli lub czerni urządzenia zapewniają nam możliwość optymalnego dopasowania go do naszego wnętrza.


Dane techniczne:
SYSTEM
Aktywny filtr węglowy i filtr HPP
WYDAJNOŚĆ(DO)
200 m³ powietrza/h 
WIELKOŚĆ pokoju
50 m2 / 125 m3
POZIOMY PRACY
5
WŁAŚCIWOŚCI
 • Energooszczędny
 • Dla alergików
 • Timer
 • Dozownik zapachów
 • Tryb nocny
MOC
10 – 38 W
WYMIARY
246 x 451 x 246 mm
WAGA
4.9 kg
POZIOM HAŁASU
32.5 – 57 dB(A)

Jest to wyjątkowo interesujące urządzenie i mnie osobiście najbardziej zainteresowało ono pod kątem moich dzieci - jeśli miałyby one oddychać znacznie lepszym, czystszym i przede wszystkim zdrowszym powietrzem, jestem zdecydowanie na tak.

Stadler Form Viktor
5 komentarzy:

 1. To coś i dla nas natomiast mamy za małe mieszkanko ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda nawet elegancko :) Jeśli faktycznie działa, jak opisujesz to warto go kupić

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zainwestowałam ostatnio w filtr redox fitaqua - wreszcie mamy zdrową i smaczną wodę z kranu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kupiłam oczyszczacz, ale innej firmy. Różnica zauważalna

  OdpowiedzUsuń
 5. ja go polecam. viktor działa u nas jakiś czas już i bardzo dobrze się sprawdza

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!