25.04.2017

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor - odetchnij świeżym powietrzem w swoim domu

Nienagannie czyste, przyjemnie świeże, znacząco wpływające na komfort naszego oddychania - takie powinno być powietrze w naszym otoczeniu.

stadler form viktor

Nieczęsto zastanawiamy się nad powietrzem, jakie występuje w naszym domu. Owszem, wietrzymy wszystkie pomieszczenia, zmieniamy pościel, wymieniamy koce i poduszki, ścieramy kurze i wykonujemy pozostałe czynności porządkowe w swoich czterech kątach. Oby jednak to wszystko robione było porządnie, dokładnie i przede wszystkim regularnie, bowiem całość ma wpływ na powietrze, jakim oddychamy. Dodać do tego jeszcze można modne, otwarte przestrzenie z delikatnie wydzieloną kuchnią, które oferują nie tylko wrażenie większej powierzchni, ale i dorzucają w bonusie ów kuchenne aromaty, rozchodzące się swobodnie po pozostałych wnętrzach... Nie zawsze kuchnia pachnie kwiatkami, a niektóre zapachy tworzone podczas kulinarnych eksperymentów utrzymują się niestety wyjątkowo długo, podrażniając nasze nosy i irytując nas samych...
Możemy przywyknąć do tych różnych aromatów, możemy próbować je zwalczać, wietrząc dom, ścierając nieustannie kurze i zamykając kuchnię na cztery spusty, a możemy też zaopatrzyć się w dobry oczyszczacz powietrza. Na ostatnią opcję zdecydujemy się przede wszystkim wtedy, jeśli szczególnie istotny jest dla nas komfort naszego oddychania i pragniemy cieszyć się czystym i świeżym powietrzem w swoim najbliższym otoczeniu. 


Oczyszczacz powietrza Viktor marki Stadler Form to energooszczędny produkt, który sprawia, że powietrze uwolnione zostaje z wszelkich pojawiających się w nim zanieczyszczeń. Oczyszczacz eliminuje z powietrza drobne pyłki, kurze, alergeny, wirusy, bakterie, brzydkie zapachy i lotne związki organiczne (VOC). Jest on wyjątkowo pomocny osobom borykającym się z alergiami, dla których rzeczywiście czyste powietrze przynosi znaczną ulgę w codziennym funkcjonowaniu. Oprócz oczyszczania powietrza może on dodatkowo wzbogacić je delikatnym aromatem poprzez dodanie do urządzenia kilku kropli olejku zapachowego. Produkt posiada 5 zakresów pracy, którą ustawić możemy na bardzo cichą lub też intensywną o dużej mocy. Opcja trybu nocnego sprawia, że kontrolki nie niepokoją nas w nocnych godzinach swoją żywą barwą, a dostępne kolory bieli lub czerni urządzenia zapewniają nam możliwość optymalnego dopasowania go do naszego wnętrza.


Dane techniczne:
SYSTEM
Aktywny filtr węglowy i filtr HPP
WYDAJNOŚĆ(DO)
200 m³ powietrza/h 
WIELKOŚĆ pokoju
50 m2 / 125 m3
POZIOMY PRACY
5
WŁAŚCIWOŚCI
 • Energooszczędny
 • Dla alergików
 • Timer
 • Dozownik zapachów
 • Tryb nocny
MOC
10 – 38 W
WYMIARY
246 x 451 x 246 mm
WAGA
4.9 kg
POZIOM HAŁASU
32.5 – 57 dB(A)

Jest to wyjątkowo interesujące urządzenie i mnie osobiście najbardziej zainteresowało ono pod kątem moich dzieci - jeśli miałyby one oddychać znacznie lepszym, czystszym i przede wszystkim zdrowszym powietrzem, jestem zdecydowanie na tak.

Stadler Form Viktor
8 komentarzy:

 1. To coś i dla nas natomiast mamy za małe mieszkanko ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda nawet elegancko :) Jeśli faktycznie działa, jak opisujesz to warto go kupić

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zainwestowałam ostatnio w filtr redox fitaqua - wreszcie mamy zdrową i smaczną wodę z kranu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kupiłam oczyszczacz, ale innej firmy. Różnica zauważalna

  OdpowiedzUsuń
 5. ja go polecam. viktor działa u nas jakiś czas już i bardzo dobrze się sprawdza

  OdpowiedzUsuń
 6. Zastanawia się właśnie nad zakupem takiego oczyszczacza, ale nie wiem czy jest to do końca opłacalne. Będzie pewnie używane głównie tylko zimom jako że mieszkanie wtedy jest mniej wietrzone i powietrze na zewnątrz jest gorsze..

  OdpowiedzUsuń
 7. czyszczacz powietrza bardzo ułatwił mi oddychanie w domu. Mam straszną alergię na roztocza i pyłki i wiosną znoszę to najgorzej. nie mogę zamknąć okna więc taki oczyszczacz bardzo pomaga w oddychaniu i poprawia samopoczucie

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo lubię sprzęty tego typu, więc bardzo chciałabym przetestować taki oczyszczacz powietrza, jednak zanim go zamówię to mam inne wydatki na głowie. Póki co muszę kupić zestaw sprzętu AGD do kuchni.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!