26.09.2015

Bo najważniejsza jest pasja... - współpraca z CoffeeNation

... a jak tę pasję połączymy z pracą, czyli z czymś, czym zajmujemy się na co dzień, dzień w dzień, to efekty tej pracy są o niebo lepsze, niż podczas pracy wykonywanej niechętnie i bez zaangażowania.

Pasja i zaangażowanie - to cechy charakteryzujące Palarnię Kawy CoffeeNation. Czy ta pasja przenosi się na jakość kawy, na jej smak i aromat? O tym będę miała okazję się przekonać, testując i smakując różne kawy z Palarni. Zanim jednak podzielę się swoimi odczuciami i wrażeniami, zapraszam do krótkiego zapoznania się z aromatycznym światem CoffeeNation ;-)

Coffe Nation

Z Kolumbii, Peru, Etiopii czy może Indii - do wyboru, do koloru, bowiem ziarna kawy sprowadzane są z najbardziej egzotycznych plantacji z całego świata. W CoffeeNation możemy zakupić kawy jednorodne- a jest ich aż ok. 30 gatunków!- na czele z Arabiką, bądź też mieszanki kaw, np. ciekawie brzmiąca Soul Coffee bądź Blues Coffe. W sprzedaży znajdują się również herbaty, np. Rooibos Capetown czy też Japan Sencha. Ze szczegółową ofertą możemy się zapoznać, odwiedzając sklep internetowy CoffeeNation. Wszystkie te intensywne zapachy unoszą się w palarni kawy, w małym raju kawosza, gdzie kuszą i nęcą do wypicia kolejnej filiżanki czarnego naparu... Mmmm, mogę to sobie niestety tylko wyobrazić, bo w palarni takiej nie miałam jeszcze przyjemności być, ale być może moje kawy wypite w moim domu będą równie aromatyczne i nęcące zapachem? ;-) 


Do przetestowania otrzymałam cztery rodzaje małych ziarenek:
- PERU

GUATEMALA

NICARAGUA

BRASIL CERRADO

Wszystkie te kawy są jednorodne, 100% arabika. Jak będą smakować? Jak pachnieć? Czy będą się od siebie różnić? Czy we wszystkich zasmakuję, a może... w żadnej z nich? I jakie będą moje ogólne wrażenia? O tym już niebawem w kolejnych postach- na poznawanie kawowych smaków z CoffeeNation  zapraszam już teraz w każdą sobotę ;-)

A tymczasem zapraszam do odwiedzin:7 komentarzy:

 1. Zazdroszczę ;) już czuję ten zapach i aromat ;) uwielbiam kawę :))
  http://k24-7.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma nic lepszego niż dobra kawa:)
  Czekam na wrażenia:)
  Pozdrawiam

  puszczykowsky.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. O to kawa postawi na nogi przy tej jesiennej pogodzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obecnie opiekunki szukają pracy w Niemczech, na takiej zasadzie - https://arkadiacare.pl/rekrutacja
  Czy jednak warunki na rynku rzeczywiście temu sprzyjają? Jakie są Wasze doświadczenia?

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do polubienia fanpage https://www.facebook.com/WielopokoleniowoTrzy/
oraz do obserwacji na Instagramie (https://www.instagram.com/wielopokoleniowo/)!